Don't "kocia łapa"

TakRodzinie
Anna Chodyka
Piątek, 13 czerwca 2014, godz. 12:05
Najgorsze jest to, że rodzice zaakceptowali taki stan rzeczy, mówią: "Trudno, teraz tak wszyscy żyją, może coś z tego wyjdzie".
więcej

Czystość przed ślubem to przeżytek?

Maskacjusz
Kate i David Dawson

Czwartek, 15 maja 2014, godz. 15:48
Około połowy par, który przychodzą na spotkania przygotowujące do małżeństwa już wcześniej mieszka ze sobą. Spośród nich około 70-80 procent współżyje ze sobą. Czy w takim razie jest jeszcze sens mówić o wartości zachowania czystości przed ślubem?
więcej

Poznaj tajemnicę sakramentu małżeństwa

Maskacjusz
Kate i David Dawson

Poniedziałek, 12 maja 2014, godz. 07:43
Sakrament małżeństwa nie gwarantuje tego, że nie będziecie mieć trudności. Nie powoduje on też, że będziemy idealnie kochać. Co w takim razie nam daje ten sakrament? Posłuchaj drugiej części konferencji "Tajemnica sakramentu małżeństwa - klucz do małżeńskiego szczęścia".
więcej

Poznaj klucz do małżeńskiego szczęścia

Maskacjusz
Kate i David Dawson

Czwartek, 8 maja 2014, godz. 08:56
Pytanie od którego musimy zacząć: jaka różnica wynika z tego, że mamy sakrament małżeństwa? Czym to się różni od małżeństwa cywilnego? Poznajcie klucz do małżeńskiego szczęścia.
więcej

Jeśli chcecie być szczęśliwym małżeństwem...

Marcin
Poniedziałek, 5 maja 2014, godz. 10:31
Dlatego tym, co jeszcze nie zaczęli, naprawdę dobrze radzę: jeśli chcecie być szczęśliwym małżeństwem, poczekajcie do ślubu. Ja tego nie zrobiłem i wynikło z tego wiele problemów - przeczytaj świadectwo Marcina.
więcej

Uwierzcie nam, warto poczekać do ślubu

Marta i Krzysztof
Czwartek, 3 kwietnia 2014, godz. 11:19
Zaczęło się pierwszego dnia pierwszej klasy liceum. Petarda. On oszołomiony: nigdy nie widział tak pięknej dziewczyny, a doznał kompletnego szoku, gdy okazało się, że dało się z nią normalnie porozmawiać.
więcej

Ważne pytania przed decyzją o małżeństwie

2ryby
Karol Meissner OSB
Piątek, 28 marca 2014, godz. 08:18
Czy dziewczyna i jej wybranek powinni zjeść zupę z jednego talerza? - czyli proste sposoby na przygotowanie się do budowania trwałego związku.
więcej

Dopasowanie w związku. Czy to może się udać?

ASK Soli Deo
solideo.pl

Wtorek, 18 marca 2014, godz. 16:40
Jak to jest z tym dopasowaniem się w związku? Czy to jest faktycznie podstawa budowania związku? Czy musimy ciągle się docierać? A może można to jakoś przeskoczyć?
więcej

Samiec alfa Romeo

Fronda
Mariola Smaugowa
Wtorek, 18 marca 2014, godz. 12:23
Każda młoda katoliczka desperacko poszukuje męża. Jeśli zaś twierdzi, że tego nie czyni, to albo okłamuje siebie i wszystkich wkoło, albo też rozeznaje powołanie do życia konsekrowanego.
więcej

Po co nam ten ślub?

Marek Babik / bedziemymielidziecko.pl
Poniedziałek, 17 marca 2014, godz. 11:04
Mam do czynienia z wieloma studentkami, które żyją w luźnych związkach. Mieszkają z partnerami, jednak nie wiążą ich żadne deklaracje. Niby się na to godzą, ale w tych dziewczynach jest straszna tęsknota za mężczyzną, który przyniósłby im kwiaty i powiedział: "Wyjdź za mnie, chcę spędzić z Tobą życie" - o znaczeniu małżeństwa rozmawiamy z dr Markiem Babikiem.
więcej

 

 

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook