Skąd księża czerpią wiedzę o seksie? [WIDEO]

Maskacjusz

Dlaczego księża mówią tak często o seksie? Skąd wiedzą o różnych problemach, skoro żyją w celibacie? Czy nie powinni zająć się "swoimi sprawami"? Odpowiedź znajdziesz w tym krótkim filmie.

 

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

3.36

Liczba głosów:

11

 

 

Komentarze użytkowników (3)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

margrz 21:46:37 | 2016-04-14
Ale dlaczego nie przystoi bo nie rozumiem? Przecież seksualność stanowi nieodłączny element naszego życia. Do osób duchwnych zgłaszają się zapewne młodzi ludzie, szukając być może odpowiedzi na pytania z seksem związane. To skąd osoba duchowna ma pewność że odpowie właściwie, nie zagłębiając się wcześniej w te zagadnienia. Mówiąc wprost : z pustego i Salomon nie naleje. A ja uważam, że Kościół właśnie powinien zbliżyć się do ludzi. Ksiądz też człowiek. Nie popadajmy w paranoje. Skoro świat wyowoluował to znaczy że Bó dopuścił do takiego procesu. Pozdrawiam ciepło;)

Oceń odpowiedz

Zgłoś do moderacji

mleczko.dawid 02:49:23 | 2016-03-12
Uważam że nie przystoi osobie duchownej, to są ciężkie grzechy kościoła. I najgorsze jest to że nikt na to nie zwraca uwagi. Osoba świecka ok, ale tak otwarcie o tym temacie osobie duchownej nie przystoi. To jest chore!

Oceń 9 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

AS21_L3 18:02:48 | 2016-03-07
W tym filmiku odpowiedź na postawione w tytule pytanie nie padła a z pewnością pytanie jest zasadniczo ciekawe. Może Komentujący na Deonie księża coś w tym temacie wyjaśnią?

Oceń 7 1 odpowiedz

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook