Czy warto czekać z seksem do ślubu?

Czy warto czekać z seksem do ślubu? Ten filmik daje do myślenia. Sabrina Peters postanowiła poruszyć sprawę zachowywania dziewictwa i tego, jak wpływa to na nasze życie. Zobacz, co powiedziała w poruszającym nagraniu. Czyli mówiąc krótko - czy to tylko seks?

 

 

 

Kup torbę i wesprzyj DEON.pl & projekt faceBóg:

 

 

 

 

 

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

4.79

Liczba głosów:

28

 

 

Komentarze użytkowników (41)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

~? 07:39:52 | 2014-09-02
Po co czekać? Papież chrzcił dzieci pary żyjącej bez ślubu już kilka lat. Doskonały argument na współżycie przed ślubem dany przez samego papieza

Oceń 2 3 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~aldaya 21:30:51 | 2014-09-01
Kobieta w filmie wypowiada się tak jakby pary po ślubie miały monopol na seks i uczucie idące w parze. Zgadzam się w 100% co do tego, że seks bez uczucia jest nic nie warty i powierzchowy. Ale czy pary kóre współżyją PRZED ślubem nie mogą się kochać?! Czy miłość zaczyna sie przy ołtarzu? Wg mnie to dopiero jest stek bzdur, a Pani która to powiedziała nie przemyślała sprawy. W filmie są poruszane tylko 2 skrajne przypadki - zachowania cnoty do ślubu i puszczania się na lewo i prawo dla własnej przyjmności "bo to tylko seks". W filmiku nie ma mowy o parach BEZ ślubu które są ze sobą, kochają się i współżyją. Bo nie każdy kto nie ma ślubu idzie z drugą osobą do łóżka tylko po to aby zaspokoić własne potrzeby a potem "ciao" i tyle. Także filmik wybitnie wybiórczy i nie mający mało wspólnego z rzeczywistością.

Oceń 5 1 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~Gooral 09:18:17 | 2014-08-26
Nie czaje tylko jednego. Jak ona mówi o czekaniu z seksem do ślubu, jak potem wspomina, że jesienią wyjdzie za faceta z którym jest siedem lat i ich współżycia są nieziemskie. Sama się przyznała do tego, że współrzyje przed ślubem. Ale ogólnie filmik fajny. Prawilny ^^

Oceń 1 1 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~autor 11:48:24 | 2014-07-13
Zacznijcie myśleć samodzielnie bez pomocy sekty czarnej mafii katolickiej..poza tym po co istnieje coś takiego jak ślub? gdy dwoje ludzi się kocha i szanuje i stwórca to widzi to...?po co bawić się w sekciarskie zabobony kościelne?

Oceń 4 15 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~Valdi 02:05:52 | 2014-07-13
Dla czekających z seksem do ślubu: http://www.sexopowiadania.pl/

Oceń 1 3 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~RIL MEN 20:56:00 | 2014-07-12
Co tu dużo mówić kozackie i prawdziwe!!

Oceń 6 3 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~Najna 14:25:15 | 2014-07-12
DOKŁADNIE, sama często się zastanawiam nad tym, ale nie raz słyszałam że dziewczyna podjęła ten krok i skończyła sama z pękniętym sercem, miłość i seks to jest uzupełnienie relacji, kiedy jest miłość rzeczywiście za każdym razem jest inaczej, a facet który uważa że "co będzie jak dziewczyna okaże się roślinką w łóżku" niech mnie nie rozśmiesza, otoczenie kobiety prawdziwą miłością pozwoli jej zakwitnąć i otworzyć się ;-), małżeństwa się rozwodzą bo ludzie przestają dbać o siebie i swoją miłość a seks schodzi jedynie do czynności mającej na celu zaspokojenie przyjemności. Pasowali przez 10 lat i przestali? śmieszne twierdzenie... Jeżeli sprowadza się seks TYLKO do czynności sprawijącej przyjemność to nie dziwię się że szybko się nudzi i aby urozmaicić sobie, nastepuje zmiana partnerki... Prawdziwa miłość to coś co nie pozwala wkraść się nudzie czy rutynie, bo dzięki niej ciągle chcemy działać, zaskakiwać i starać się dla drugiej osoby a to zabija nudę i rytynę ;-)

Oceń 10 4 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~Bezimienny 11:55:09 | 2014-07-12
Poczekam do ślubu a seks bedzie słaby, co wtedy ? właśnie przez takie głupie myślenie jest aż tyle rozwodów, własnie dla tego przyszłą żone trzeba przetestować bo slub jest na całe życie (przynajmniej kościelny) ja akurat jestem ateistą więc jak juz brałbym tylko cywilny. Co z tego że związki oparte na seksie rozpadają sie po roku ? Widzocznie nie pasują do siebie, jakby wzięli ślub dodało by im to problemów a tak poprostu się rozchodzą. Babka na filmie miała szczęcie. Jak dla mnie zero ślubu przed seksem pozdrawiam.

Oceń 11 16 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~Wujek Dobra Rada 07:06:12 | 2014-07-12
Jak najbardziej seks po ślubie! Tylko nie czekać z nim 7 lat. To niepoważne.

Oceń 6 3 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~Tom 00:54:54 | 2014-07-12
Zgadzam się z Sabriną.
Seks jest czysty i piękny tylko wtedy, gdy dotyczy relacji WYŁĄCZNEJ,
tylko z jedną osobą. W przeciwnym razie będzie porównywanie się z innymi partnerami, co zaprzecza miłości, która też przecież ma być wyłączna ...

Oceń 18 3 odpowiedz

Pokaż więcej komentarzy

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook