Wkrótce ruszy rejestracja pielgrzymów na ŚDM w Panamie

(fot. Michał Lewandowski / DEON.pl)

W najbliższych dniach zostanie uruchomiony system rejestracyjny dla pielgrzymów udających się na Światowe Dni Młodzieży do Panamy.

 

W uzgodnieniu z Lokalnym Komitetem Organizacyjnym ŚDM Panama 2019, wszystkich Polaków prosimy o rejestrowanie się za pośrednictwem Krajowego Biura Organizacyjnego ŚDM - poinformował KAI dyrektor Biura, ks. Emil Parafiniuk.

 

W czasie XV Krajowego Forum Duszpasterstwa Młodzieży, które odbędzie się w Warszawie w dniach 2-4 lutego 2018 r., przedstawione zostaną zasady rejestracji grup polskich oraz polonijnych, które chcą wziąć udział w ŚDM Panama 2019.

 

Krajowe Biuro Organizacyjne ŚDM jest w stałym kontakcie z przewodniczącym komitetu abp. José Domingo Ulloa Mendietą oraz sekretarzem generalnym Victorem Changiem Gonzalesem.

 

Polacy będą korzystali z dwóch systemów rejestracyjnych - panamskiego i polskiego. System panamski jest systemem bardziej ogólnym, polski jest bardziej szczegółowy. Wynika to z konieczności zgromadzenia dodatkowych danych, dotyczących m.in. godzin przylotu i wylotu, członków grupy etc.

 

Dodatkowo, w systemie polskim będzie można zapisać się także na dni w diecezjach.

 

Światowe Dni Młodzieży odbędą się w Panamie w dniach 22-27 stycznia 2019 r., a ich hasłem będą słowa "Oto ja, służebnica Pańska, niech mi się stanie według słowa Twego".

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

1

Liczba głosów:

1

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook