On oświadczył się jej na ŚDM w Polsce. Poznaj ich historię

Polskę, Żelazową Wolę i 21 lipca 2016 roku dobrze zapamiętają młodzi pielgrzymi z Kentucky, Julia Danhauer i Daniel Best. Podczas odwiedzin w miejscu urodzenia Fryderyka Chopina chłopak oświadczył się swojej dziewczynie i oświadczyny zostały przyjęte.


Narzeczeni znają się od lat i jak przyznaje Daniel, o tym, żeby oświadczyć się Julii właśnie w Polsce, myślał od dłuższego czasu. Jednak konkretne miejsce wybrał pod wpływem uroku, jaki wywarła na nim Żelazowa Wola. Narzeczona też uważa, że trudno byłoby znaleźć piękniejsze miejsce. - Nawet powiedziałam, że to byłoby świetne miejsce na oświadczyny. Ale to był żart. Tymczasem gdy staliśmy na moście, on to zrobił - opowiada Julia.


Ważne miejsce w ich sercach znajdzie też muzyka Chopina. Raz, że oświadczyny miały miejsce w Żelazowej Woli, dwa, że po powrocie z wycieczki do goszczącej ich parafii, uczestniczyli w koncercie muzyki Chopina, a jeden z utworów wykonawcy dedykowali właśnie im. - Postanowiliśmy, że po powrocie do kraju lepiej poznamy utwory tego kompozytora. Są piękne - zapewniają zgodnie.

 

Julia i Daniel są pielgrzymami na Światowe Dni Młodzieży. Razem z innymi młodymi ze stanu Kentucky są goszczeni przez parafię w Sokolnikach-Lesie w pobliżu Łodzi.

 

 

 

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

5

Liczba głosów:

10

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook