Wkrótce ruszy rejestracja pielgrzymów na ŚDM w Panamie

KAI / kw
Poniedziałek, 29 stycznia 2018, godz. 16:30
W najbliższych dniach zostanie uruchomiony system rejestracyjny dla pielgrzymów udających się na Światowe Dni Młodzieży do Panamy.
więcej

Jan Paweł II o tym, czy można klaskać w czasie Mszy

Mocni w Duchu - Jezuici TV / kw
Niedziela, 28 maja 2017, godz. 12:40
W czasie ŚDM Jan Paweł II poświęcił pięć minut Mszy świętej, aby powiedzieć, co myśli o klaskaniu i wyrażaniu entuzjazmu w czasie Liturgii. Te słowa papieża-Polaka warto sobie przypomnieć.
więcej

Panama: 3 lipca premiera hymnu ŚDM

KAI / kw
Wtorek, 16 maja 2017, godz. 12:48
3 lipca zostanie zaprezentowany hymn 34. Światowych Dni Młodzieży Panama 2019 r. Taką informację podał przewodniczący Komitetu Organizacyjnego ŚDM Panama 2019 abp José Domingo Ulloa Mendieta podczas 47. Spotkania Eucharystycznego, które odbyło się w niedzielę w stolicy kraju.
więcej

Kard. Farrell potwierdził, kiedy odbędą się ŚDM w Panamie

Radio Watykańskie
kw
Czwartek, 12 stycznia 2017, godz. 21:41
Światowe Dni Młodzieży w Panamie odbędą się, jak zaplanowano, w 2019 r., jednakże nie w okresie letnim, lecz w pierwszych miesiącach roku, między styczniem i marcem - powiedział kard. Kevin Farrell.
więcej

Kraków: organizatorzy ŚDM planują kolejne inicjatywy

KAI / kw
Poniedziałek, 17 października 2016, godz. 11:48
Centrum Wolontariatu "Góra Dobra", kolejny cykl oficjalnych rekolekcji dla młodych w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia oraz spotkanie "Are you ready? Yes!" i koncert "Bóg liczy na Ciebie" - to inicjatywy organizatorów ŚDM Kraków 2016, których celem jest kontynuacja i pogłębienie doświadczeń lipcowego spotkania młodych. Spotkania odbędą się pod wspólnym hasłem "ŚDM - jesteśmy razem".
więcej

Zagraniczna prasa o wizycie Franciszka w Polsce

PAP/ ed
Niedziela, 21 sierpnia 2016, godz. 08:50
Zagraniczna prasa, relacjonując wizytę papieża Franciszka w Polsce podczas Światowych Dni Młodzieży, opisywała przede wszystkim jego słowa o świecie pogrążonym w wojnie, jego apel o przyjęcie uchodźców oraz milczącą wizytę w Auschwitz.
więcej

ŚDM: brazylijska para zaręczyła się w domu Jana Pawła II

PAP / psd
Czwartek, 18 sierpnia 2016, godz. 09:19
Vinicius i Thais pochodzą z miasteczka Piedade, położonego 90 km na zachód od Sao Paulo, ale zaręczyli się podczas Światowych Dni Młodzieży w Muzeum Dom Rodzinny Jana Pawła II w Wadowicach. W rozmowie z PAP Brazylijczycy wspominają ŚDM i opowiadają o planach.
więcej

ŚDM: to był skuteczny sposób, by przyciągnąć pielgrzymów

PAP / kw
Środa, 17 sierpnia 2016, godz. 21:49
Kawa była w czasie ŚDM 2016 jedną z "przynęt", zatrzymujących pielgrzymów na rozmowę w specjalnych punktach utworzonych przez krakowskich dominikanów i jezuitów.
więcej

"Młodzi pokazali nam, co to znaczy podnieść głowę do góry"

KAI / kw
Poniedziałek, 15 sierpnia 2016, godz. 14:20
Świadectwo Światowych Dni Młodzieży uczy nas, że tęsknota do nieba, pragnienie zbawienia i wezwanie do realizacji wielkich ideałów, to nie są młodzieńcze mrzonki, ale bardzo konkretny plan na piękne życie - mówił 15 sierpnia bp Damian Muskus OFM podczas Mszy św. w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w krakowskich Łagiewnikach.
więcej

Bp Guzdek: ŚDM były drugim "cudem nad Wisłą"

PAP / kw
Poniedziałek, 15 sierpnia 2016, godz. 10:49
Światowe Dni Młodzieży, które odbyły się w Polsce w pod koniec lipca, były drugim "cudem nad Wisłą". Wojsko, angażując się w to wydarzenie, potwierdziło swoją więź z narodem i zasłużyło na wielkie uznanie - powiedział w poniedziałek biskup polowy WP Józef Guzdek.
więcej

 

 

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook