Jezus, Charbel, Rita, Józef i spółka - daj świadectwo

(fot. aj)

Jeżeli Pan Bóg zrobił dla Ciebie coś niesamowitego, to nie powinieneś tego zatrzymywać tylko dla siebie. Takimi rzeczami trzeba się dzielić. Teraz możesz zrobić to w bardzo prosty sposób.

 

Dawanie świadectwa jest chyba najskuteczniejszą formą budowania się wzajemnie w wierze, inspirowania się do jej pogłębiania i zachęcania tych, którzy z różnych powodów oddalili się od Kościoła do tego, że być może to całe chrześcijaństwo ma może jednak jakiś sens.

 

Jakiś czas temu zaprosiliśmy Was do złożenia świadectwa, że miłość i wierność ma sens. Że ma sens, aż do takiego stopnia, że warto poczekać z oddaniem całego siebie ukochanej osobie do ślubu. Mówiąc krótko, poprosiliśmy Was o przesłanie świadectw, które będą odpowiedzią na pytanie: "Dlaczego z seksem warto poczekać do ślubu?".

 

Wasze zaangażowanie przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Dostaliśmy od Was mnóstwo świadectw, które opublikowaliśmy i wciąż publikujemy. Z kolei od osób, które przeczytały nadesłane świadectwa otrzymaliśmy wiele podziękowań za pokazanie różnych, prawdziwych historii, które stały się dla nich pomocą, inspiracją i skłoniły ich do refleksji.

 

Bóg nie umarł, jest żywy i chce działać w naszym życiu. Na bardzo różny sposób. Wielu z nas tego doświadcza i chce się tym dzielić z innymi. Z tego powodu postanowiliśmy wzmocnić na DEON.pl dział poświęcony Waszym świadectwom, a także stworzyliśmy specjalny mechanizm, który pozwoli Wam w bardzo prosty sposób przesyłać do nas Wasze świadectwa (patrz - przycisk/formularz "Daj świadectwo" na samym dole tego artykułu).

 

Dlatego:

 

  • jeśli doświadczyłeś skutecznego wsparcia za wstawiennictwem któregoś ze świętych (często mówicie o Charbelu, Ricie, Józefie, Antonim itd.)
  • jeśli doświadczyłeś uzdrowienia (fizycznego, duchowego)
  • jeśli Bóg dokonał w Twoim życiu duchowym jakiegoś przełomu
  • jeśli doświadczyłeś od Niego wsparcia w trudnej - a może nawet beznadziejnej - sytuacji (życiowej, rodzinnej, zawodowej, materialnej)
  • jeśli wymodliłeś/aś sobie wymarzoną żonę, męża, dziecko
  • jeśli udało Ci się zbudować relację opartą na wierności, czystości i pięknej miłości (mimo, że często  zachęca się nas, żeby robić inaczej)
  • jeśli Bóg zadziałał w Twoim życiu przez konkretnych ludzi albo sytuacje
  • albo jeśli w Twoim życiu wydarzyło się cokolwiek innego, czym dzieląc się, możesz zainspirować innych…

 

…to nie zastanawiaj się dłużej, tylko siadaj i pisz. Nie każ się prosić. Po prostu daj świadectwo! 

 

Kilka praktycznych informacji: 1) Aby dodać świadectwo naciśnij przycisk "Daj świadectwo" 2) Kiedy to zrobisz, wyświetli Ci się formularz dodawania świadectwa 3) Jeżeli chcesz, żeby Twoj świadectwo zostało opublikowane z Twoim imieniem i nazwiskiem wpisz je w odpowiednim polu (ale jeśli chcesz pozostać anonimowy, wpisz po prostu tylko swoje imię albo pseudonim).

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

5

Liczba głosów:

9

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook