To najlepsze świadectwo pro-life

(fot. shutterstock.com)

Wiele kobiet często poważnie rozważa aborcję jako rozwiązanie. Dzieci niepełnosprawne uznaje się za "niegodne narodzin". Coraz trudniej być "pro-life". Dlatego poznaj najlepszy sposób na to, by pokazać, że aborcja jest zawsze zła. 

 

Niewątpliwie jest nim osobiste świadectwo. Wielokrotnie pokazywaliśmy doświadczenia osób z Polski i z zagranicy, które pokazują, że niepełnosprawność to nie koniec świata lub to, że aborcja nigdy nie jest dobrym rozwiązaniem. 

 

Ostatnio pokazaliśmy świadectwo Gianny, której mama dokonała aborcji... w 8 miesiącu ciąży. Ku zaskoczeniu wszystkich, Gianna przeżyła: - gdy słyszę, że aborcja jest potrzebna, żeby dziecko nie urodziło się upośledzone, to przeżywam horror w moim sercu - mówi. Poznaj jej historię.

 

Wcześniej opublikowaliśmy tekst Stephanie, która pokazuje, że ograniczanie postawy pro-life do aborcji nie wystarczy. Że trzeba promować i walczyć o dobre życie każdego: osób starszych, wykluczonych, ubogich, cierpiących na depresję, więźniów... Poznaj 5 powodów, dla których tak naprawdę nie jesteśmy pro-life.

 

Widzieliście już najlepszą reklamę pro-life? To niesamowite wideo, które każdy zwolennik życia powinien obejrzeć

 

To jednak nie wystarczy. Potrzebujemy waszego świadectwa. Zdecydowałaś się urodzić, mimo zachęt do aborcji? Mimo zagrożeń i trudności życiowych? Wierzysz w to, że twoje niepełnosprawne dziecko to najpiękniejsza rzecz, jaka spotkała cię w życiu? Znasz historie, które są świadectwem walki o życie?

 

Podziel się nimi z czytelnikami DEON.pl:

 

 

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

4.67

Liczba głosów:

12

 

 

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook