Cudowny poród dzięki łasce Nowenny Pompejańskiej [ŚWIADECTWO]

(fot. deposit photos)

Od zawsze bardzo bałam się porodu i od samego początku byłam zdecydowana na cesarskie cięcie. Jednak w trakcie ciąży podjęłam decyzję, że oddam się w ręce Matki Boskiej i zostawię to wszystko jej.

 

Lekarz namawiał mnie na poród naturalny, ciąża przebiegała prawidłowo, więc modląc się zaczęłam nabierać spokoju i zaczęłam uczęszczać na spotkania z położną.

 

Nadal byłam bardziej ukierunkowana na poród za pośrednictwem cesarskiego cięcia, ale po każdym spotkaniu z położną coraz bardziej utwierdzała się w przekonaniu, że zostawię to całkowicie Matce Boskiej.

 

Na 3 miesiące przed porodem zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską o szybki i szczęśliwy poród naturalny.

 

Modliłam się bardzo gorliwie, po zakończonej Nowennie odmawiałam jeszcze Modlitwę do Św. Rity oraz Św. Józefa, a także Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Moja ciąża zaczęła się przedłużać, był 41 tydzień, zaczęłam się martwić o poród wywoływany... jednak cały czas mówiłam Matko zostawiam to Tobie.

 

W dzień porodu obudziłam się o 4 rano, nie wiedząc jeszcze, że to już. Nie mogłam spać, więc zaczęłam odmawiać Koronkę. Jednak jej już nie skończyłam, bo nagle dostałam silnych skórczy i pojechaliśmy z Mężem do szpitala.

 

Pamiętałam by zabrać ze sobą różaniec. Byliśmy pewni, że będą kazali nam jeszcze wracać do domu. Jednak z każdą minutą skórcze się nasilały, a ja w ostatniej chwili zdążyłam dojechać do szpitala i w momencie gdy położyłam się na łóżko, położna stwierdziła, że już zaczynam rodzić.

 

Mój poród trwał 30 minut, a była to moja pierwsza ciąża. Wszystko tak szybko się działo, że miałam wrażenie, że trwa 5 minut, a położna stwierdziła, że nie przypomina sobie takiej sytuacji w trakcie pierwszego porodu danej kobiety, a miała 30 lat doświadczenia.

 

Moja córeczka urodziła się zdrowa, bez jakichkolwiek oznak wysiłku porodu. Gdy ją objęłam dotarło do mnie, że zostałam wysłuchana, że mój prod był szczęśliwy i niebywale szybki dzięki Maryi Pannie z Pompejów. 

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

0

Liczba głosów:

0

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?