Zdecydowaliśmy się czekać z seksem do ślubu. Ten argument był decydujący

(fot. Ashley Schulze / unsplash.com)

Mam 24 lata. Wraz z moją obecną dziewczyną (22 l.) tworzymy związek od 4 miesięcy. Miałem wcześniej kilka dziewczyn, z którymi miałem różne epizody.

 

Nadal jestem osobą, która nie uprawiała seksu przed ślubem. Aczkolwiek jednak zdarzało mi się poddawać swoim żądzom i dotykać moje partnerki w miejscach intymnych itd.

 

Jestem pierwszym chłopakiem mojej dziewczyny. Nie powiem - również zdarzały mi się podobne sytuacje jak w poprzednich związkach. Raz poczułem że tego już za wiele...

 

Oglądaliśmy razem film i powiedziałem jej, co czuję i uważam. Powiedziałem, że jesteśmy wierzącymi i liczy się dla nas czystość. Więc nie możemy brnąć w tę stronę, bo zajdzie to za daleko.

 

Nie możemy stosować "wspomagaczy" w naszym związku - bo wyjdzie na to, że nie jesteśmy ze sobą, żeby realnie się poznać, ale trzyma nas przy sobie pożądanie.

 

Ona w domu przemyślała to sobie i przyznała mi rację. Powiem więcej - poczuła się źle z tym, lecz uspokajałem ją, że jestem jej pierwszym chłopakiem i że każdy może się pogubić.

 

I tak to właśnie u nas wyglądało. Wierzę że będzie dobrze :) Pozdrawiam! Marcin

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

5

Liczba głosów:

2

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?