Doświadczyłam ogromnej opatrzności Bożej. Prosiłam, a On mnie wysłuchał! [ŚWIADECTWO]

(fot. shutterstock.com)

Pragnę podzielić się moim świadectwem, łaską jaką otrzymałam od Boga! Nie miałam pracy, zaczęłam się modlić, zawierzyłam się Bogu, oddałam sprawy w jego ręce. Wypowiedziałam z głębokim zawierzeniem słowa skierowane do Jezusa: Jezu Ty się ty zajmij.


I tak jak jest powiedziane w tej modlitwie, przyjdą przeciwności. U mnie też tak było, pojawiły się komplikacje, nie było większych szans na objęcie wymarzonego stanowiska, ale cały czas miał wewnętrzne zaufanie, przecież zawierzyłam tę sprawę Bogu, On się tym zajmuje.


- Któż jest przeciwko wam, jeśli Ja jestem z wami! - modliłam się tymi słowami. Modliłam się również za wstawiennictwem świętych, m.in do św. Józefa, św. Kajetana i św. Faustyny, a także zawierzając się w Koronce do Miłosierdzia Bożego.


Codziennie odmawiałam w tej intencji również różaniec, prosząc Maryję by wstawiała się za mną u swego Syna. Bardzo trudno jest dawać świadectwo w tych czasach, ludzie bardzo racjonalnie podchodzą do życia, myślą, że sami są w stanie wszystko osiągnąć. Ja wiem, że dostałam tę pracę, bo Bóg wysłuchał moich próśb i postawił na mojej drodze osoby, które się do tego przyczyniły.

Kolejny raz doświadczyłam ogromnej opatrzności Bożej. Wiem, że jeśli będę z głębokim zawierzeniem prosić Go o coś, On mnie wysłucha. Nie wolno się lękać, ulegać zwątpieniu, przecież powiedział: "Proście, a będzie wam dane", jeśli będzie to zgodne z Jego wolą.


Dziękuję Ci Panie!

 

 

* * * 

 

W ostatnim czasie pojawiło się sporo złych wiadomości o katolikach i Kościele. Media tak mają, że skupiają się na złu i sensacji. Chcemy jednak dawać prawdziwy obraz, pokazać dobro, które płynie z Kościoła. Czy znasz jakieś dobre historie? Znasz fajnego księdza lub robicie coś fajnego przy parafii lub ze wspólnotą? A może przeżyłeś coś takiego, co zmieniło twoje życie?

 

Napisz do nas (kliknij tutaj lub w baner) >>

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

3

Liczba głosów:

2

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook