Powiedziała do mnie: "trzeba zaufać Jezusowi i powiedzieć: Jezu, Ty się tym zajmij"

(fot. Marivi Pazos on Unsplash)

Czy to przypadek, że nagle w tym momencie spotykam kobietę, która mówi mi te słowa?

 

Pragnę się podzielić cudem, jaki się dokonał za pomocą modlitwy "Jezu Ty się tym zajmij".

 

Mój mąż ma złośliwego guza nerki i na badaniu wyszły przerzuty na jelito grube, mam na to dokument. Lekarz ze względu na przerzuty przyspieszył operację, ja gorąco się modliłam i ufałam Jezusowi, prosząc, by się tym zajął i stał się cud.

 

W chwili operacj męża wyszłam do szpitalnej kaplicy, by gorąco poprosić Jezusa o pomoc, wracając przy windzie spotkałam kobietę na ubraną na żółto, która zapytała mnie, dlaczego się martwię.

 

Ja, że mąż ma teraz ciężką operację i boję się, a ona mówi, że będzie dobrze. Ja mówię oby, a wtedy ta kobieta z oburzeniem do mnie: "trzeba zaufać Jezusowi i powiedzieć: Jezu, Ty się tym zajmij".

 

Czy to przypadek, że nagle w tym momencie spotykam kobietę, która mówi mi te słowa? Gdy wróciłam pod blok operacyjny, wyszedł lekarz i mówi, że nerka wycięta, a na jelitach nie było nic.

 

Mam dwa dokumenty, na jednym jest zmiana nowotworowa a na wypisie ze szpitala, że zmian na jelicie brak. Bardzo dziekuję Jezusowi, że mnie wysłuchał i wierzcie mi ta modlitwa czyni cuda!

 

* * *

Chcemy Was zaprosić do złożenia świadectwa. Dlaczego? Bo świadectwo jest najskuteczniejszą i najbardziej insprującą metodą do wzajemnego budowania i inspirowania się w wierze. Dlatego jeśli czujesz, że w Twoim życiu wydarzyło się coś, czego nie powinienieś zachować tylko dla siebie, ale powinienieś się tym z innymi podzielić, to nie zastanawiaj się dłużej, tylko po prostu siadaj i pisz.

 

 

 

 

 

dodał(a): Admin_DEON.pl
Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

4.08

Liczba głosów:

13

 

 

Komentarze użytkowników (1)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

JezusChrystus 13:50:11 | 2018-07-04
Jestem młody Jezus, drugi raz mi nie wierzą.

Oceń odpowiedz

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook