Nie spodziewałam się, że ta prosta i codzienna modlitwa... przyniesie mi męża [ŚWIADECTWO]

(fot. shutterstock.com)

7 lat temu poznałam chłopaka, wiedziałam że chcę być z nim już na zawsze. Bardzo się w sobie zakochaliśmy, nigdy do nikogo nie żywiłam takich uczuć, wiem, że on też nie.

 

Oboje wiedzieliśmy, że chcemy być ze sobą na zawsze. Jednak cały czas dzielił nas jakiś mur, któy od czasu do czasu dawał o sobie znać. Kiedy już sobie nie dawaliśmy rady z różnicami które nas dzielą, rozstawaliśmy się.

 

Zazwyczaj to mój chłopak się poddawał i nie chciał mnie męczyć swoim sposobem życia, a nie potrafił się zmienić. Któregoś razu byliśmy tak zrozpaczeni, że już naprawdę nie miałam nadziei na wspólną przyszłość. (Nie będę wchodzić w szczegóły różnic które nas dzieliły i tego jakie walki się w naszych duszach rozgrywały, bo zbyt wiele byłoby do opowiadania).

 

Był to okres czasu kiedy się mocniej zbliżyłam do Boga dzięki przyjaciółce. Modliłam się często, a kiedy odmawiałam "Ojcze Nasz" to zdałam sobie sprawę że słowa "bądź wola Twoja jako w niebie tak i na ziemi" dają mi pewną ulgę i że lubię je wypowiadać. Zdałam sobie sprawę, że przecież Bóg doskonale wie co robić i mi pomoże. Wiedziałam że jest doskonały i nieomylny. I chciałam, żeby działa się Jego wola.

 

Byłam gotowa zrezygnować z tego chłopaka, jeśli taka wola Boża, albo walczyć jeśli Bóg tak chce. Nabrałam pełnego zaufania do Boga, On chciał dla nas tego co najlepsze. Już nie modliłam się o to, by mi wyszło z tym chłopakiem, którego tak bardzo kochałam, lecz o to by się działa po prostu Jego wola (wiedząc, że Bóg może mieć zupełnie niespodziewane plany wobec nas, nie takie które by nam się mogły w tamtej chwili spodobać) Pragnęłam z pełną ufnością podążyć za Jego wolą i ją spełniać. Przestałam się bać o przyszłość. Oddałam swoje życie i życie chłopaka w ręce Jezusa.

 

I tak się stało, że jesteśmy teraz małżeństwem i mamy dwójkę cudownych dzieciaczków. Dziękuję Bogu za to, że nami pokierował i działał w naszym życiu i pomógł nam zostawić przeszłość za sobą. Oczywiście, również bym dziękowała Bogu, gdyby historia miała inny finał. On wie, co jest dla nas najlepsze.

 

Najważniejsze jest to, by oddawać się Jego woli przez całe życie. 

 

 

* * *

 

Chcemy Was zaprosić do złożenia świadectwa. Dlaczego? Bo świadectwo jest najskuteczniejszą i najbardziej insprującą metodą do wzajemnego budowania i inspirowania się w wierze. Dlatego jeśli czujesz, że w Twoim życiu wydarzyło się coś, czego nie powinienieś zachować tylko dla siebie, ale powinienieś się tym z innymi podzielić, to nie zastanawiaj się dłużej, tylko po prostu siadaj i pisz.

 

 

 

 

 

 

 

 

dodał(a): Admin_DEON.pl
Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

4.33

Liczba głosów:

12

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook