"Gdy mój związek zaczął się rozpadać, pomodliłam się do św. Rity"

(fot. shutterstock.com)

Odważyłam się napisać, ponieważ obecnie znajduję się w sytuacji strasznie trudnej, ciężkiej - moje małżeństwo się rozpada, codziennie modlę się o uratowanie, o nawrócenie męża, napełnienie jego serca na powrót miłością do mnie i wzajemnego przebaczenia i pojednania. Modlę się również do świętej Rity.

 

Gdybym cofnęła się wstecz, to wielokrotnie modliłam się o różne łaski i św. Rita pomagała, zawsze pomagała. Ja, pomimo tego że obiecywałam, że będę szerzyć jej kult ze wdzięcznością, nigdy nie napisałam żadnego świadectwa. A to dzięki niej zdałam egzamin na prawo jazdy.

 

To było wręcz niemożliwe, bo mam paniczny lęk przed jeżdzeniem. To ona dwukrotnie pomogła mi w trudnej sytuacji finansowej, a ja....byłam niewdzięczna. Obiecywałam, że jeżeli mi pomoże, to ja nie będę popełniała tych samych błędów, które do tej sytuacji doprowadziły, ale tak nie było... Dalej uparcie brnęłam w zło, pomimo obietnicy.

 

Dziś również ją proszę i modlę się o pomoc w sprawie najważniejszej - mojego małżeństwa - mąż nie umie mi przebaczyć moich win. Odszedł, a w jego sercu pojawiła się inna kobieta.

 

W ciągu ostatnich dni bardzo zbliżyłam się do Boga - modlę się o łaskę uratowania mojego małżeństwa. O łaskę przebaczenia wzajemnych win i powrót mojego męża do mnie i dzieci, o napełnienie serca mojego męża na nowo miłością do mnie, miłością małżeńską i rodzicielską.

 

Modlitwy kieruję również do św. Rity i błagam, by wybaczyła moją niewdzięczność i uprosiła mi u Ojca Najwyższego tą wielką łaskę.

 

Św. Rito, proszę przyjdź mi z pomocą, a ja już nigdy postaram się nie zawieść Twego zaufania.

 

Świadectwo napisałam ponieważ czuję, że muszę podziękować. Jeżeli ktokolwiek przeczyta to świadectwo, to proszę o modlitwę za mnie i za uratowanie mojego małżeństwa i mojej rodziny.

 

Św. Rito, wielka orędowniczko w sprawach trudnych i beznadziejnych - módl się za mną, moimi dziećmi i moim mężem. Wstaw się do Boga o uproszenie mi Tej wielkiej łaski. Nie opuszczaj mnie.

 

 

*  *  *

 

Chcemy Was zaprosić do złożenia świadectwa. Dlaczego? Bo świadectwo jest najskuteczniejszą i najbardziej inspirującą metodą do wzajemnego budowania i inspirowania się w wierze. Dlatego jeśli czujesz, że nowenna pompejańska zmieniła coś w Twoim życiu, że dzięki niej wydarzyło się coś, czego nie powinieneś zachować tylko dla siebie, ale powinieneś się tym z innymi podzielić, to… nie zastanawiaj się dłużej, tylko po prostu siadaj i pisz.

 

 

 

 

div#swiadectwoFormWrapper{ display: flex; width:700px; height:auto; } img#preloader { display: block; margin: auto; } span#swiadectwoContent{display:none;margin:auto;} div#SwiadectwoFormInstrukcja{width:700px; font-size:14px;}

 

 

 

dodał(a): MonikaM
Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

5

Liczba głosów:

3

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook