Pan Jezus powiedział o tej modlitwie: nie ma skuteczniejszej nowenny od tej

Karol Wilczyński
(fot. pixabay)

Ta modlitwa składa się tylko z 10 słów, ale czyni niewiarygodne cuda. Koniecznie ją poznaj.

 

"Inne twoje modlitwy nie mają takiej wagi, jak ten akt pełnego ufności oddania się Mnie - zapamiętaj to sobie dobrze. Nie ma skuteczniejszej "nowenny" od tej: "Och Jezu, oddaję się Tobie, troszcz się o mnie Ty"

 

Jest to fragment wizji, w której wyjawił pełny tekst modlitwy "Jezu, Ty się tym zajmij".

 

Nie ma wątpliwości, że większość z nas nie ogarnia życia. Tak wiele się dzieje, tak wiele wiadomości, zdarzeń, obowiązków, że nikt nie jest w stanie za tym nadążyć.

 

Przejmujesz się tym? Nie musisz. To naprawdę dotyczy każdego i nie ma w tym nic złego. Po prostu — nie ogarniamy. Ale jest też dobra wiadomość: jest Ktoś, kto kieruje naszym życiem.

 

Ks. Dolindo - włoski kapłan, którego historię wielokrotnie opisywaliśmy - otrzymał wizję aktu zawierzenia, czyli modlitwy, która z jednej strony pozwala ci rozpoznać to, Kto naprawdę ogarnia i kieruję twoim życiem. Z drugiej strony pomaga ci powierzyć wszystkie twoje sprawy właśnie Jemu.

 

Poczucie bycia pionkiem w wielkim świecie może boleć. Mało możemy, niewiele od nas zależy. Czasem tylko tyle, że oddamy wszystko Bogu. Lub nie.

 

I dlatego ta modlitwa jest "skuteczna". Przynosi jeden konkretny cud: pozwala odkryć wielu ten podstawowy fakt. Odkryć to, w czym tkwi nasza wolność i oddać Bogu to, co należy do Niego. Nie dlatego, że musimy. Nie dlatego, że Kościół tak nakazuje lub że jesteśmy katolikami. Robimy to, bo jesteśmy wolni i Go kochamy.

 

Jeśli ta modlitwa działa w Twoim życiu, przynosi Ci nawrócenie lub jakikolwiek inny cud — podziel się tym. Zachęć innych do odmawiania każdego dnia słów "Jezu, Ty się tym zajmij" i codziennego powierzania swojego życia Bogu.

 

Ta modlitwa ma moc większą niż myślisz!

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

0

Liczba głosów:

0

 

 

Komentarze użytkowników (1)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

tomu5 00:04:48 | 2017-11-27
Udowodnijcie mi jej skuteczność na osobie której odrosła noga a uwierze ;-)

Oceń 6 odpowiedz

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?