"To najlepszy sposób, by spotkać swoją połówkę"

(fot. shutterstock.com)

Masz dosyć samotności? Chciałabyś znaleźć męża? Martwisz się, że nie masz jeszcze dziewczyny? Jest na to sposób.

 

Niektórzy twierdzą, że nie ma jednego sposobu. Pewnie mają rację. Przecież miliony par poznały się na bardzo różne sposoby. Pisaliśmy już o wielu z nich. Niektórym pomogła wyjątkowa modlitwa do świętego Józefa. Innym potrzebna była... pielgrzymka do Santiago de Compostela. Wiele osób pisze też o tym, że pomogło im zachowanie czystości przed ślubem.

 

Czy wy macie jakieś sposoby na to, które pozwoliły Wam znaleźć swoją połówkę? A jeśli nie jesteście w związku - czy czujecie, że wynika to z jakiegoś konkretnego powodu?

 

Samotność to rzeczywistość, z którą zmaga się tak wiele osób. Wasze świadectwo może im pomóc. Dlatego chcemy Was zaprosić do złożenia świadectwa.

 

Dlaczego? Bo świadectwo jest najskuteczniejszą i najbardziej inspirującą metodą do wzajemnego budowania i inspirowania się w wierze. Dlatego jeśli czujesz, że jakieś wydarzenie, konkretne działanie lub słowa zmieniły coś w Twoim życiu, że poznałeś i zacząłeś modlić się modlitwą, dzięki której spotkałeś ukochaną osobę, a czujesz, że nie powinieneś (powinnaś) zachować tego tylko dla siebie, to… nie zastanawiaj się dłużej, tylko po prostu siadaj i pisz.

 

* * *

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

4.69

Liczba głosów:

13

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook