Franciszek prosił Boga o nawrócenie serc terrorystów

(fot. PAP/EPA/LUCA ZENNARO)

Papież wezwał do modlitwy za ofiary zamachów w Egipcie i Manchesterze. Po modlitwie "Regina caeli" na placu św. Piotra w Watykanie Franciszek prosił Boga o nawrócenie serc terrorystów.

 

Oto papieskie słowa w tłumaczeniu na język polski:


Pragnę raz jeszcze wyrazić moją solidarność z drogim bratem Tawadrosem i wspólnotą ortodoksyjnych Koptów w Egipcie, która przed dwoma dniami doznała kolejnego okrutnego aktu przemocy.

 

Ofiary, w tym także dzieci, to wierni, którzy udawali się do sanktuarium, aby się modlić, a zostali zabici po tym, gdy nie chcieli wyrzec się swojej wiary chrześcijańskiej. Niech Pan przyjmie do swojego pokoju tych mężnych świadków i nawróci serca terrorystów.

 

Módlmy się także za ofiary strasznego zamachu, który miał miejsce w miniony poniedziałek w Manchesterze, gdzie brutalnie zniszczono tak wielu młodych istnień. Jestem blisko ich rodzin i wszystkich, którzy opłakują ich śmierć.

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

2.64

Liczba głosów:

11

 

 

Komentarze użytkowników (2)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

PoloCocktowiec Kowalski 11:56:53 | 2017-05-29
polecam posłuchać dra Billa Warnera, który tłumaczy czym jest cywilzacja islamu i jaki błąd popełniają europejscy liderzy wpuszczając więcej muzułmanów

https://www.youtube.com/watch?v=onrD5YzPyUA

Oceń 22 5 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

PoloCocktowiec Kowalski 11:49:42 | 2017-05-29
Jestem blisko ich rodzin i wszystkich, którzy opłakują ich śmierć.

czy to nie jest zwykła obłuda? pastor Bergoglio zaprasza tych bandytów do Europy a później opłakuje ich ofiary? to jakaś groteska

Bergoglio mówił, że w kwestii imigrantów powinniśmy uczyć się od Szwedów, a to niby dlaczego rodowici Szwedzi uciekają np. do Warszawy przed muzułamanami bo boją się o życie własnych dzieci?

Oceń 15 4 odpowiedz

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?