Na tym polega prawdziwa miłość

Nawet jeśli mówisz, że nie masz wiary i się nie modlisz... Pomódl się! Ogarnij się i pomódl się za mnie. Nawet jeśli nie chcesz. Nawet jeśli nie wierzysz - podejmij przedświąteczne wyzwanie Stana Fortuny.

 

 

 

ZOBACZ TEŻ:

 

 

Większość braci w jego dzielnicy jest czarna i żyje na granicy prawa, a z listą rozbojów, strzelanin i mafijnych porachunków Bronx długo nie schodził z amerykańskiej czołówki najniebezpieczniejszych miejsc w kraju. To właśnie tam postanowił zamieszkać i głosić Chrystusa Stan Fortuna; ekscentryczny muzyk, absolwent prestiżowej szkoły jazzowej i zakonnik, który dzięki tej przeprowadzce, zrewolucjonizował całą gałąź franciszkanów, by znów żyjąc wśród najuboższych, ubogacali innych.

 

W ten adwent, wśród zgiełku mediów o ciągłych zamachach, wojnach i konfliktach zbrojnych, usłyszymy słowo o tym, że Bóg jest i to całkiem blisko, i żeby mogło zakwitnąć Jego Królestwo, wystarczy otworzyć Mu drzwi. Marantha! Przyjdź!

 

 

Zobacz, do czego zaprasza Cię Stan Fortuna SFR:

 

 

 

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

5

Liczba głosów:

7

 

 

Komentarze użytkowników (8)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

Bazyli 05:42:37 | 2015-12-22
Nawet jeśli nie skaczesz na jednej nodze mrucząc jednocześnie "blu blu blu bli" przez pół godziny w ciągu dnia. Poskacz. Ogarnij się i poskacz za ludzkość. Nawet jeśli nie chcesz. Nawet jeśli nie skakałeś nigdy podejmij przedświąteczne wyzwanie i skacz i mrucz ... "blu blu blu bli"

Oceń 4 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Zgłoś do moderacji

Euzebiusz 20:13:58 | 2015-12-21
Especially for you, Stan - muzycznie :-)

https://www.youtube.com/watch?v=uYh9T7fA4PMPamiętam w modlitwie:-)

Oceń 1 odpowiedz

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook