Beatlesi mieli rację. Potrzebujemy tylko jednego

Chcesz naprawdę budować Królestwo Niebieskie na ziemi? Jeśli tak, to musisz zacząć konsekwentnie robić tylko i wyłącznie jedną rzecz - wyjaśnia Stan Fortuna SFR.

 

 

 

 

Większość braci w jego dzielnicy jest czarna i żyje na granicy prawa, a z listą rozbojów, strzelanin i mafijnych porachunków Bronx długo nie schodził z amerykańskiej czołówki najniebezpieczniejszych miejsc w kraju. To właśnie tam postanowił zamieszkać i głosić Chrystusa Stan Fortuna; ekscentryczny muzyk, absolwent prestiżowej szkoły jazzowej i zakonnik, który dzięki tej przeprowadzce, zrewolucjonizował całą gałąź franciszkanów, by znów żyjąc wśród najuboższych, ubogacali innych.

 

W ten adwent, wśród zgiełku mediów o ciągłych zamachach, wojnach i konfliktach zbrojnych, usłyszymy słowo o tym, że Bóg jest i to całkiem blisko, i żeby mogło zakwitnąć Jego Królestwo, wystarczy otworzyć Mu drzwi. Marantha! Przyjdź!

 

 

Zobacz, do czego zaprasza Cię Stan Fortuna SFR:

 

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

4.73

Liczba głosów:

11

 

 

Komentarze użytkowników (29)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

Ken 16:03:58 | 2015-12-15
Z tego co wiem, Król jest tylko jeden.

Oceń odpowiedz

Zgłoś do moderacji

Milosc 10:57:31 | 2015-12-11
Pięknie wytłumaczone Królestwo Boże - "jego największym skarbem jest to, co daje się innym..." Bezinteresownie, bo nie ma w nim już "ja", jest tylko "dla ciebie".
To, co Boże jest alogiczne. Król jest sługą. Wielki pokornym. Mowa słuchaniem. Dawanie otrzymywaniem.  Warto o tym pamiętać. 

Oceń 1 1 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Zgłoś do moderacji

piotr_slowinski 10:07:43 | 2015-12-11
Rutlesi mieli rację: All you need is cash!

;)

Oceń 15 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

Euzebiusz 22:03:50 | 2015-12-10
Poczytałem o Stanie Fortuna w internecie, obejrzałem zdjęcia. Przystojny jak jasna cho...a:-):-):-) Ale to nie wszystko. Stan Fortuna napisał gdzieś, że to Jan Paweł II jest dla niego wzorem, razem z Matką Teresą z Kalkuty nauczyli go patrzenia na człowieka przez pryzmat Bożego spojrzenia. Jan Paweł II stał się dla Stana prawdziwym bohaterem odkąd został wybrany na Stolicę Piotrową, przeczytał wszystkie encykliki papieża Polaka, zadedykował mu wiele płyt, a w 2005 roku był na pielgrzymce w Polsce, uczy się polskiego, a wszystko po to, żeby czytać dzieła Karola Wojtyły w oryginale! Pracuje głównie z trudną młodzieżą z rozbitych rodzin, ewnagelizuje przez muzykę,  i to właśnie papież Jan Paweł II stał się dla Stana prawdziwym autorytetem  jeśli chodzi o bezpośredni i bardzo dobry kontakt z młodymi ludźmi.
Stan, niech Pan Bóg ma cię w opiece!

Oceń 5 1 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Pokaż więcej komentarzy

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook