Rodzina - trwała budowla, czy domek z kart?

"Rodzina nie cieszy, gdy jest - lecz kiedy jej ni ma, samotnyś jak pies" - śpiewał kiedyś Kabaret Starszych Panów. Może, aby cieszyła, trzeba się jej bliżej przyjrzeć i nad nią popracować?


W kwietniu i maju w Instytucie Tertio Millennio odbywać się będzie seminarium poświęcone tematyce rodziny. Temat ten jest powszechnie znany, ale przez to zwykle bagatelizowany. Prawie wszyscy w jakiejś rodzinie się wychowali, większość rodzinę chce założyć, ale mało kto zastanawia się nad tym, jak się do tego przygotować. Być może tej refleksji i pracy brakuje do tego, by rodzina cieszyła jeszcze bardziej?


Seminarium będzie miało formę sześciu spotkań, odbywających się w terminach - 11 kwiecień, 25 kwiecień, 9 maj, 16 maj, 23 maj, 30 maj (każdorazowo godz. 18), w siedzibie Instytutu Tertio Millennio (ul. Dominikańska 3/13).


Spotkania będą miały formę wykładu połączonego z dyskusją. Gośćmi będą nie tylko teoretycy, ale głównie praktycy zajmujący się następującymi zagadnieniami: teologia ciała, kobiecość, męskość, narzeczeństwo, NPR, naprotechnologia, rodzicielstwo. Swoje uczestnictwo potwierdzili: dr Dariusz Radziechowski, Katarzyna i Mariusz Marcinkowscy, Anna Orkisz oraz Paulina i Krzysztof Mazur.


Zgłoszenia (dane osobowe i krótką motywację) można kierować na adres e-mail: [email protected] do 3 kwietnia 2012 roku. Na ten adres można także kierować wszelkie pytania.


Partnerami wydarzenia są: Fundacja Rodzin Pełna Chata oraz Fundacja Życie i Płodność.


Patronat medialny nad wydarzeniem objęły: portal DEON.pl, portal za-kochanie.pl, czasopismo "Imago", czasopismo "Patos" oraz Radio Bonus.

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

0

Liczba głosów:

0

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?