Rusza kolejna edycja Randki Małżeńskiej

Kolejna edycja akcji "Randka Małżeńska" odbędzie się w kilkunastu miastach Polski. Tym razem organizatorzy nawiązują do mistrzostw Europy w piłce nożnej. Stąd tematyka spotkania "Kibicuj rodzinie". Podczas pierwszej edycji akcji w listopadzie ubiegłego roku, w całej Polsce, w kilkudziesięciu salach kinowych zebrało się osiem tysięcy osób.


"Randka Małżeńska" to nowatorska propozycja spędzenia miłego wieczoru we dwoje. Jest to akcja skierowana przede wszystkim do małżeństw, w tradycyjnym tego słowa znaczeniu, bez względu na staż. Będzie to okazja, by odkryć moc sakramentalnego "TAK".

 

- W czasach, gdy ciągle gdzieś gonimy i nie mamy zbyt wielu możliwości do spędzenia wspólnego wieczoru tylko we dwoje, wyjścia do kina odeszły w niepamięć, nie mówiąc już o spacerze i spokojnej rozmowie, pojawia się Randka Małżeńska - podkreśla koordynatorka projektu Ewelina Podlewska z Domowego Kościoła Ruchu Światło-Życie w Radomiu. Dodaje, że randka stanowi m.in. promocję spotkań małżeńskich w ramach ruchu Światło-Życie.

 

- Chcemy w atrakcyjnej formie pokazać wartość Dialogu Małżeńskiego. "Komunikacja w małżeństwie" ma być więc słowem kluczowym, które będzie zrozumiałe dla wszystkich - przekonują z kolei Beata i Tomasz Strużanowscy, para krajowa Domowego Kościoła. - Spotkajcie się razem z nami w sali Duszpasterstwa Akademickiego w Radomiu w niedzielę, 25 marca o godz. 16. Obejrzymy wówczas świetny film. Następnie, zamiast szybko wracać do szarej rzeczywistości, będziecie mogli przeżyć ze sobą niezapomniane chwile. Dajcie się ponieść naszej inicjatywie, popracujcie nad relacjami małżeńskimi i niech będzie to pierwsza z wielu waszych Randek Małżeńskich - zachęca Ewelina Podlewska.

 

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego organizatorzy proszą o rezerwację na stronie www.kibicujrodzinie.pl. Partnerem medialnym akcji jest m.in. Radio Plus Radom.

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

0

Liczba głosów:

0

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?