USA: strzelanina w kościele, 1 ofiara śmiertelna. Przyczyny incydentu nie są znane

(fot. depositphotos.com)

57-letni mężczyzna poniósł w niedzielę śmierć podczas strzelaniny w niewielkim kościele w miejscowości Ripley położonej w północno wschodniej części stanu Missisipi - poinformował lokalny dziennik "The Daily Journal".

 

Według dziennika, powołującego się na szefa lokalnej policji Scotta White'a, do strzelaniny doszło w West Ripley Church of Christ. Uczestniczyli w niej funkcjonariusz policji Keith Bullock i jeden z obecnych w kościele.

 

Ofiarą śmiertelną był 57-letni Patrick Sanders z pobliskiej miejscowości Dumas, który zmarł z odniesionych ran.

 

Bliższe okoliczności, ani przyczyny incydentu nie są znane.

 

Była to już kolejna z całej serii strzelanin do jakich doszło w USA w ostatnich dniach. Pochłonęły one kilkadziesiąt ofiar śmiertelnych. 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

0

Liczba głosów:

0

 

 

Komentarze użytkowników (1)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

poczta.efraima 09:03:35 | 2019-08-13
U nas w mikołowie już parę osób zginęło na schodach bazyliki i koło jej
budynku,folksdojcze bawią się w strefę, to jest kreskę w Auschwitz ,której przekraczać nie można-niesamowite! -amazing!!!-tylko czekamy na misjonarzy z Reichu czy wymyślą coś nowego.Gorol dla Niemców nie będzie pracował to takie oczywiste jak Arka Gdynia.Separatyści śląscy,terroryści niemieccy i powstańcy z Gogolina jak zwykle wierni Europie i bp.Skworcowi z Baltony.Módlmy sie ,o Wszechmogący ześlij nam czołgi i samoloty do pacyfikacji Sejmu Śląskiego-Amen.Weżmy się do kupy i policzmy RAZ na zawsze te wszystkie hitlerowskie jedynki.Goldy,Goscheliki,Kadllubcke'i,Schewtchyki,Krause i starozakonych Balcerów.Balcerków,a nawet Balcerowiczów -właściwie Buholtz'ów,będzie my czekać aż nam zrobią drugie Opollen

Oceń odpowiedz

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?