"Bez Boga nie udałoby mi się osiągnąć sukcesów". 14-letnia Roksana Węgiel o tym, skąd czerpie siłę i natchnienie

(fot. Haku / youtube.com)

Zwyciężczyni Eurowizji Junior, która debiutuje właśnie swoją pierwszą płytą, w szczerej rozmowie z Anną Druś ze Stacji7 opowiedziała o swojej wierze.

 

"Myślę, że bez Niego (Boga) nie udałoby mi się osiągnąć tych wszystkich sukcesów. Przede wszystkim stały się one dzięki Niemu" - powiedziała Roksana Węgiel.

 


Na pytanie o wiarę oraz o to, czy odgrywa ona ważną rolę w jej życiu, nastolatka odpowiedziała: "Jest w moim życiu wiele takich sytuacji, które niby się zdarzyły przez przypadek, a to wszystko było po COŚ. Zdaję sobie sprawę z tego, że Pan Bóg ma plan na każdego człowieka i czasem jak coś nie wyjdzie wiem, że za rogiem czeka już coś większego, coś lepszego. Przynajmniej w moim przypadku tak często jest. Może dlatego, że w to wierzę".


Zwyciężczyni Eurowizji Junior zdradziła również, że bardzo lubi modlitwę "Aniele Boży" oraz Jasną Górę. "Zajmuje (ona) bardzo ważne miejsce, w szczególności dlatego, że ma taką niesamowitą aurę. Byłam tam kilka razy, jest tam naprawdę pięknie" - powiedziała.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Było megaaa😍😍😍

Post udostępniony przez ROKSANA WĘGIEL (@roxie_wegiel)


14-latka wyznała również, że marzy o tym, by jej muzyka była znana nie tylko w Polsce, ale też poza granicami naszego kraju. "Nie wiem jeszcze jak mi się to uda, ale będę robić co w mojej mocy, by tak właśnie się stało".

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

0

Liczba głosów:

0

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?