Młody ksiądz z Włocławka popełnił samobójstwo. Prokuratura bada sprawę

(fot. Wydział Teologiczny UMK / facebook.com)

39-letni ksiądz Michał S. był wykładowcą seminarium duchownego. Jego ciało odnaleziono w mieszkaniu. Módlmy się za duszę zmarłego księdza.

 

Jak donosi portal dziendobrywloclawek.pl - prokuratura potwierdziła, że w środę (27 marca 2019 r.) w godzinach popołudnowych odnaleziono jego ciało w mieszkaniu na terenie Wyższego Seminarium Duchownego.

 

"Zwłoki ks. Michała S. zostały ujawnione w jego mieszkaniu na terenie Wyższego Seminarium Duchownego. Lekarz z karetki stwierdził zgon przez powieszenie" - powiedział portalowi przedstawiciel prokuratury Wojciech Fabisiak.

 

Z wielkim żalem zawiadamiamy o śmierci naszego wykładowcy ks. dr. Michała Sadowskiego. Ks. Michał pracował w Katedrze...

Opublikowany przez Wydział Teologiczny UMK Czwartek, 28 marca 2019


Ciało zostało odnalezione przez rektora seminarium. Prokuratura wszczęłą postępowanie wyjaśniające, czy do śmierci przyczyniły się w jakiś sposób osoby trzecie. Jest to standardowa procedura w takich przypadkach. Na facebooku Wydziału Teologicznego UMK pożegnano zmarłego wykładowcę.

 

Jak infromuje włocławski portal "Zmarły był księdzem od 13 lat. Ostatnio pracował jako wykładowca w WSD, w przeszłości był m.in. prefektem ds. wychowania".

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

1.3

Liczba głosów:

53

 

 

Komentarze użytkowników (6)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

Tomasz_PL 21:59:21 | 2019-03-29
Deon, jesteście jak hieny! Moglibyście uszanować tego tragicznie zmarłego Księdza z Włocławka. Inne portale o tym milczą, a Wy robicie z tego nieprzyzwoitą sensację, bo podajecie zdjęcie i nazwisko(!!!) Nie przyszło Wam do głowy, że On też ma rodzinę, która z pewnością wolałaby uniknąć tego rozgłosu i nie życzyłaby sobie publikowania takich danych. Może by tak trochę dyskrecji i szacunku...
I to ma być katolicki portal??? ŻENADA...

Oceń 42 11 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

BS_LEx 10:17:06 | 2019-03-29
Dlaczego w tytule jest słowo "samobójstwo" a w terści czytamy o prokuratorze który bada "możliwość udziału osób trzecich"? Moim zdaniem  takie rzeczy nie powinny mieć miejsca! 

Oceń 16 7 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Zgłoś do moderacji

maqom 21:37:32 | 2019-03-28
Szanowna Redakcjo,
podajecie informacje, po których jak po kłębku można dokładnie zidentyfikować osobę i szczegóły śmierci.
Czy pomyśleliście o Rodzicach i Rodzeństwie tragiczne zmarłego księdza i ich cierpieniu, zanim upubliczniliście na całą Polskę fakt i szczegóły tej śmierci wraz ze zdjęciem zmarłego?

Oceń 127 13 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

Stanibor 19:55:57 | 2019-03-28
Być może temu xiędzu modlitwa przyda się bardziej jak kiedykolwiek wcześniej. Samobójstwa wśród kleru (jak i np depresja) nie są niestety rzadkim zjawiskiem, o wielu przypadkach się nie mówi i nie docierają do mediów.

Oceń 42 4 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

Jan_Marian_Rakieta 17:34:38 | 2019-03-28
Kościół. Zadziwiająca wspólnota.

Oceń 13 33 odpowiedz

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?