"Tak naprawdę potrzebny jest tu cud". Rodzina i parafia proszą o modlitwę za ks. Grzegorza Kilanowicza

(fot. facebook.com/parafiawmistrzejowicach)

7 marca ks. Grzegorz wracał zakopianką z domu rodzinnego do Krakowa i uległ poważnemu wypadkowi. W jadącego na motocyklu kapłana uderzyło auto. Kapłan walczy o życie w szpitalu.

 

Ksiądz Grzegorz walczy o życie w szpitalu. Rodzina apeluje, by wciąż oddawać dla niego krew, prosi o modlitwę, a administratorzy facebookowej strony parafii w Mistrzejowicach, gdzie ks. Grzegorz jest wikarym, na bieżąco publikują informacje dotyczące jego zdrowia.

 

 

Wiemy że Pismo Święte mówi niech twoja lewa ręka nie wie co czyni prawa ale chcemy każdemu bardzo podziękować za...

Opublikowany przez Parafia św. Maksymiliana w Mistrzejowicach Piątek, 22 marca 2019

 

Zagrożona lewa noga 

 

Stan kapłana ciągle jest poważny, a jego lewa noga mocno zagrożona.

 

"Tak naprawdę potrzebny jest tu cud. W piątek, w dzień wstrzemięźliwości od potraw mięsnych, kto może i nie ma innej intencji, to niech dołączy tę wstrzemięźliwość i modlitwę do Boga o ten cud. Jezus sam powiedział do Apostołów, że są rzeczy, które możemy rozwiązać za pomocą modlitwy i postu. W pojedynkę nasza wiara jest słaba, ale wspólnie staniemy się wspólnotą, której głos szybciej dotrze do nieba" - czytamy w innym wpisie na Facebooku. 

 

Apel o oddawanie krwi B Rh+

 

Siostra księdza, pani Katarzyna zwraca się z prośbą o oddawanie krwi: "Ponawiamy również prośbę o krew dla ks. Grzesia. Cały czas potrzebuje jej bardzo dużo. Czekają go liczne operacje i sama terapia lewej nogi jest związana z ciągłą utratą krwi. Najlepiej grupa B Rh+, ale każda inna grupa ma znaczenie dla banku krwi (można oddać na zamianę). Ostatnio pokazaliście, jak jesteście cudowni, to napawa nadzieją". 

 

Regionalne Centrum Krwiodawstwa znajduje się przy ul. Rzeźniczej 11 w Krakowie. Krew można oddawać od poniedziałku do piątku od 7.15 do 16.30. Terenowy oddział znajduje się na os. Na Skarpie 66a w Krakowie i jest czynny od poniedziałku do piątku od 7.30 do 13.00. Krew można też oddać w każdym innym punkcie krwiodawstwa do banku krwi.

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

4.5

Liczba głosów:

8

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook