Abp Gądecki dziękuję za życzenia i gratulacje z okazji wyboru na przewodniczącego KEP

(fot. bp kep/youtube)

Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy w ostatnich dniach przesyłają na moje ręce życzenia i gratulacje z okazji wyboru na przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski - napisał abp Stanisław Gądecki, Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski, w podziękowaniach.


Publikujemy pełną treść podziękowań:

 

Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy w ostatnich dniach przesyłają na moje ręce życzenia i gratulacje z okazji wyboru na przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski.W pierwszej kolejności chciałbym podziękować moim braciom w biskupstwie, którzy podczas 382. zebrania plenarnego Konferencji Episkopatu Polski wyrazili wolę, abym po raz drugi kierował pracami naszej konferencji episkopatu.

 

Dziękuję również kapłanom z całej Polski za słowa życzliwości i zapewnienia o modlitwie, które docierały do mnie jeszcze przed wyborami.Wyrazy mojej wdzięczności kieruję wobec osób życia konsekrowanego, których życzliwa obecność, dobre słowo i modlitwa umacniają mnie w podjętej decyzji i w wypełnianiu powierzonych mi obowiązków. Bardzo dziękuję wszystkim osobom prywatnym, instytucjom, grupom i stowarzyszeniom wiernych za ich ciepłe słowa wsparcia i życzliwości.

 

Bogu Wszechmogącemu powierzam każdą i każdego z Was, przez wstawiennictwo Pani Jasnogórskiej - Królowej Polski. Wszystkich ogarniam swoją dobrą myślą i modlitwą, udzielając pasterskiego błogosławieństwa,+ Stanisław GądeckiArcysbikup Metropolita PoznańskiPrzewodniczący Konferencji Episkopatu Polski Wiceprzewodniczący Rady Konferencji Episkopatów Europy (CCEE).

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

3.22

Liczba głosów:

9

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook