Szukasz dobrego męża lub żony? Przyjdź koniecznie na to spotkanie

(fot. shutterstock.com)

Tym wydarzeniem interesuje się ponad 3700 osób! Szanse, że spotkasz swoją drugą połowę są naprawdę spore.

 

Wydarzenie jest organizowane przez duszpasterstwo "U Szczepana" w Krakowie. Po Mszy planowane jest spotkanie oraz przyjęcie. Więcej szczegółów na ten temat znajdziesz tutaj.

 

Do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu zachęcają organizatorzy:

 

Zapraszamy na kolejną Mszę Świętą o dobrego męża i dobrą żonę, organizowaną przez Duszpasterstwo Akademickie "U Szczepana" w Krakowie. Po wspólnej modlitwie, organizujemy zabawę taneczną w Piwnicach Arcybractwa Miłosierdzia przy ul. Siennej 5 (tuż obok Rynku Głównego). Bawimy się do godz. 00:00.
Podczas potańcówki zapraszamy do sklepiku naszego Duszpasterstwa, gdzie kupicie zimne napoje, a także różne gadżety związane z naszym DA :)
Zaproś znajomych! Spotkajmy się wszyscy na wspólnej modlitwie :)

 

***

 

To może być przełomowe wydarzenie w twoim życiu. Nie wierzysz? Tak o swoim doświadczeniu opowiadają Jola i Wojtek: "Jesteśmy przykładem tego, że jak prosi się Boga i ufa Mu bezgranicznie, to On nam błogosławi".

 

Spotkali się na pierwszej Mszy dla singli w styczniu 2015 r. Wtedy po raz pierwszy ze sobą rozmawiali. Szybko zaczęli być parą, a w sobotę, 2 stycznia 2016 roku, każde z nich wypowiedziało przed Bogiem i Kościołem słowa: "Ślubuję Ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską oraz że Cię nie opuszczę, aż do śmierci".

 

Poznaj ich historię: <<Poznali się na Mszy dla singli>>

 

Liczni uczestnicy zapowiedzieli już swój udział. W komentarzach czytamy między innymi [pisownia oryginalna]:

 

- "Modliłam się o dobrego Męża, to mam dobrego Męża.
On się nie modlił.... to ma co ma ;)"

 

- "To chyba coś dla mnie. Ostatnia deska ratunku 😇  aby dobrą żoną zostać dobrego męża - i oby trochę fantazji jednak miał, abym w tym dobrostanie z nudów nie umarła!"

 

- "Wszystko rozumiem można wierzyć i prosić o dobrą drugą połówkę (czytaj męża tudzież żonę), ale przede wszystkim trzeba samemu być dobrym. I to nie polega na tym że sobie myślicie że jesteście dobrym materiałem na męża tudzież żonę, bo wam może się wydawać że tak jest, a może być wprost proporcjonalnie odwrotnie.. Więc jak sami zajmiecie się sobą i będziecie rzeczywiście dobrym człowiekiem to prędzej czy później traficie na taką osobę... (...) Bóg wybacza nawet najgorszym, ale tym którzy się zmieniają.. Zmieniają naprawdę, szczerze i na zawsze, nie na chwilę ;) Oczywiście czasem upadamy, ale trzeba wstać a nie spadać jeszcze niżej... Każdy może zboczyć z drogi, bo coś lub ktoś go do tego skłonił tudzież sam chciał i tak wybrał.. Ale Bóg Ci wybaczy, po prostu albo nawet aż go przeproś i napraw to, zmień się na dobrą stronę! Aaa i do ludzi którzy nie idą się pomodlić, tylko po prostu na imprezkę (czytaj darmową schadzkę) parę słów - Jest to dla mnie żałosne i przykre że taką osobą jesteście.. Na początek idźcie do spowiedzi, do kościoła albo sami to zróbcie z "NIM" wewnątrz siebie..."

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

5

Liczba głosów:

4

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook