Przyjdź na spotkanie z Szymonem Hołownią i biskupem Grzegorzem Rysiem w Krakowie

Najpierw to co najważniejsze, czyli msza w jezuickim kościele św. Barbary i słowo biskupa Grzegorz Rysia. Później inspirujące do działania spotkanie z Szymonem Hołownią. Czyli zapraszamy na 8. urodziny DEON.pl.


Wielkimi krokami zbliżają się nasze urodziny. Cieszymy się, że od 8 lat jesteście z nami, dlatego chcemy świętować razem z Wami. Chcemy wspólnie ucieszyć się tym, że możemy przybliżać Kościół światu i świat Kościołowi. Chcemy podziękować Bogu, że codziennie hojnie nam wszystkim błogosławi. I po prostu chcemy się też pocieszyć sobą nawzajem.


Co?


8. urodziny DEON.pl


Gdzie i kiedy?


14 września 2017 r. (czwartek)

 

17:00 - Msza Święta pod przewodnictwem biskupa Grzegorza Rysia (kościół św. Barbary na Małym Rynku). Składka zbierana w trakcie Mszy zostanie przekazana na organizację krakowskich wydarzeń związanych z 1. Światowym Dniem Ubogich.

 

18:30 - spotkanie z Szymonem Hołownią. Prowadzenie: Piotr Żyłka - redaktor naczelny DEON.pl i Błażej Strzelczyk z Tygodnika Powszechnego (klub Pod Jaszczurami na Rynku Głównym)

 

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest darmowy.


Zapraszamy Was wszystkich z całego serca. Niech to będzie cudowne czwartkowe popołudnie i wieczór.

 

***

 

Drugą częścią naszych urodzin będzie projekt, który wystartuje w poniedziałek 18 września. Będzie to pierwsze z cyklu przygotowanych specjalnie dla Was spotkań na żywo z trzema inspirującymi gośćmi w Krakowie. Spotkanie zostanie oczywiście zarejestrowane, żeby później wszyscy czytelnicy DEON.pl mogli je obejrzeć. W najbliższych dniach będziemy zdradzać kolejne szczegóły tego wydarzenia. 

 

 

Dołącz do wydarzenia i zaproś swoich znajomych:

 

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

2.27

Liczba głosów:

26

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook