Rekolekcje abpa Krajewskiego dla duszpasterzy młodzieży

(fot. youtube.com/Maskacjusz TV)

- To zaproszenie do budowania wspólnoty i jedności między duszpasterzami, a także okazja do wspólnej modlitwy w intencjach młodzieży przy grobie św. Jana Pawła II - mówi w rozmowie z KAI ks. Emil Parafiniuk, dyrektor Krajowego Biura Organizacyjnego ŚDM, który w gronie 30 diecezjalnych duszpasterzy młodzieży uczestniczy w rekolekcjach prowadzonych przez papieskiego jałmużnika abp Konrada Krajewskiego.

 

Księża koordynujący pracę z młodymi w diecezjach rzymsko- i greckokatolickich w Polsce biorą udział w rekolekcjach, które prowadzi dla nich w Rzymie papieski jałmużnik abp Konrad Krajewski.

 

Spotkanie, które rozpoczęło się w poniedziałek wieczorem potrwa do czwartku i - jak podkreślają jego uczestnicy - jest okazją do wspólnej integracji i modlitwy, a także podsumowania całorocznej pracy i doświadczeń zebranych m.in. podczas przygotowań ubiegłorocznych ŚDM w wymiarze diecezjalnym i w Krakowie.

W środę rano uczestnicy rekolekcji odprawią Mszę św. przy grobie św. Jana Pawła II, a w czwartek będą koncelebrować na placu św. Piotra Mszę św. pod przewodnictwem papieża Franciszka, z okazji uroczystości świętych Piotra i Pawła - patronów Rzymu.

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

0

Liczba głosów:

0

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook