Koncert uwielbienia w centrum Nowego Targu

(fot. shutterstock.com)

Blisko dwie godziny trwał Wielkanocy Koncert Uwielbienia, który w niedzielę zorganizowano w centrum Nowego Targu. Jego uczestnicy wspólnie z muzykami modlili się w intencji całego miasta. Była też strefa zabaw dla dzieci.

 

- Nie bójcie się Jezusa. On daje nadzieję, On zawsze staje po naszej stronie. Alleluja! - brzmiało radosne przesłane ze sceny, które wygłosił Szymon Polański, muzyk chrześcijański, związany z Inicjatywą Otwarte Uwielbienie i Wspólnotą Dziewiczy Orszak Baranka. Wśród uczestników popołudniowego koncertu był ks. Zbigniew Płachta, proboszcz parafii św. Katarzyny w Nowym Targu.

 

To już kolejny raz Inicjatywa Otwarte Uwielbienie i Dobry Club zaprosili wszystkich nowotarżan i nie tylko na Wielkanocny Koncert Uwielbienia. - Poprzez dobrą muzykę chcemy oddać chwałę naszemu Bogu oraz głośno i radośnie ogłaszać, że Chrystus prawdziwie Zmartwychwstał! Jest pokój i nadzieja dla Ciebie! - dodaje Szymon Polański, jeden z inicjatorów koncertów uwielbienia.

 

Oprócz koncertu czekały też inne atrakcje, dzieci nie mogły się nudzić. Mogły wykonywać wiele ciekawych prac plastycznych, a niektóre chętnie okrążały koncertową altankę na rowerkach lub hulajnogach. Było też drobny poczęstunek z ciastkiem i herbatą z cytryną i sokiem malinowym, a ta szybko schodziła, bo wiadomo, że choć trochę można się było dzięki niej ogrzać.

 

W czasie koncertu grupa młodzieży pokazała przedstawienie, w czasie którego młode dziewczyny były atakowane przez różne grzechy. W ich role wcieli się młodzi nowotarżanie. One jednak nie poddały się, a z pomocą przyszedł jej Jezus.

 

Organizację wielkanocnego koncertu uwielbienia w altance w Parku Miejskim wsparł urząd miasta Nowy Targ.

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

0

Liczba głosów:

0

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook