Franciszkanie zapraszają na spotkanie z podróżnikiem

(fot. informacja prasowa)

Każdy ma jakieś marzenia, jedne większe, inne mniejsze, ale nie każdy potrafi je zrealizować. 19 lutego odbędzie się w Krakowie niesamowite spotkanie! Człowiek pełen entuzjazmu, który postanowił wziąć odpowiedzialność za swoje marzenia i uczynił je rzeczywistością.

 

Damian Wolf Wagabunda - to o nim mowa. Pochodzi z Korsz na Mazurach. 1 stycznia 2011 roku poczuł, że już dłużej nie jest w stanie czekać i odkładać w nieskończoność realizacji swoich marzeń. Tego dnia podjął decyzję - po wakacjach zostawia wygodne życie, dobrze płatną pracę w Warszawie i wyrusza na drugi koniec świata.

 

Udając się w podróż życia, bez planu, rozpoczął samotną wędrówkę po Ameryce Południowej. Jedynie czego był pewny, to miejsca docelowego - Caracas w Wenezueli, skąd po półrocznej wyprawie miał samolot powrotny. Jak sam podkreśla, chodziło o wędrówkę, o szukanie, a nie o znalezienie.

 

Przez sześć miesięcy zwiedził Amerykę Południową od Ziemi Ognistej po Karaiby - przez Chile, Argentynę, Boliwię, Peru, Ekwador, Kolumbię i Wenezuelę. Wędrując z plecakiem pełnym marzeń nakręcił film. "181" to pełnometrażowy dokument o odkrywaniu swoich słabości, nauce przebywania ze sobą, doświadczeniu opieki Boga i serdeczności obcych ludzi. Autor dzieli się przygodami, radością, pięknymi miejscami, które odwiedził, nie boi się również mówić o chwilach smutku i tęsknocie.

 

- Chciałbym, aby wiele osób zobaczyło mój film, bo pragnąłbym uświadamiać ludzi, że wszystko jest możliwe, że trzeba marzyć - mówi autor.

 

Pokaz pełnej wersji filmu pt. "181" i spotkanie z Damianem Wolfem Wagabundą odbędzie się 19.02. 2017 r. o godz.20:00 w auli bł. Jakuba Strzemię przy Bazylice oo.Franciszkanów, ul. Franciszkańska 4.


Organizatorem wydarzenia jest fundacja God’s Foundation, która zajmuje się promowaniem inicjatyw chrześcijańskich oraz działań charytatywnych poprzez pomoc finansową i organizacyjną.

 

Wstęp wolny!
Serdecznie zapraszamy!
Fundacja God’s Foundation

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

0

Liczba głosów:

0

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook