"Boskie Randki" w Walentynki

(fot. shutterstock.com)

Pierwszą w Łodzi akcję "Boskich Randek" dla samotnych katolików, organizuje Centrum Służby Rodzinie. W Walentynki zaprosi 20 kobiet i mężczyzn, którzy w 5-minutowej rozmowie sprawdzą, czy mogą sobie przypaść do gustu.


Łódzkie "Boskie Randki" rozpoczną się o godz. 18.00 Mszą świętą w intencji dobrego męża i dobrej żony. Po liturgii 20 kobiet i 20 mężczyzn przejdzie do sali konferencyjnej Centrum Służby Rodzinie.

 

- Kobiety będą siedziały przy stolikach, do których kolejno podchodzić będą mężczyźni. Przez pięć minut para będzie rozmawiać na wybrany przez siebie temat: co lubią, co ich interesuje, czym się zajmują. Na sygnał dany przez organizatorów rozmowa się kończy i mężczyzna przechodzi do kolejnego stolika - opisuje Aleksandra Pawłowska z Centrum Służby Rodzinie w Łodzi.

 

Na zakończenie każdy uczestnik zaznacza rozmówcę, z którym chciałby kontynuować znajomość. Jeśli kobieta i mężczyzna wskażą na siebie wzajemnie, organizatorzy przekażą im kontakty - numer telefonu lub adres mailowy.

 

Akcja adresowana jest do wszystkich ludzi wierzących, w wieku od 21 do 40 lat. - Ważne jest oczywiście, żeby te osoby nie były w związku małżeńskim lub po innych ślubach - dodaje Piotr Kaczmarek z Fundacji Służby Rodzinie "Nadzieja".

 

- Celem akcji nie jest wyłącznie doprowadzenie do miłości romantycznej. Mamy nadzieję, że nawet jeżeli nie spotkamy drugiej połówki, dla wielu uczestników będzie to przynajmniej okazja do poznania kogoś interesujące, z kim w przyszłości kontynuować będą znajomość - mówi Pawłowska.

 

- Ta formuła, otwarta dla wszystkich, może być szczególnie interesująca dla osób nieśmiałych. Pewien amerykański autor napisał, że jeśli idziemy na randkę, z założeniem, że poznamy na niej przyszłego męża, to od razu stres rośnie przynajmniej o 100%. Jeśli jednak pójdziemy myśląc o dobrej zabawie czy ciekawej rozmowie, zupełnie zmienia się perspektywa, wtedy jest większa szansa na stworzenie prawdziwej relacji - podkreśla Kaczmarek.

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

0

Liczba głosów:

0

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook