Niezwykłe spotkanie z Tomaszem Budzyńskim

(fot. materiały prasowe)

Już jutro Tomasz Budzyński zaprezentuje w duecie ze swoim synem autorski repertuar muzyczny. Koncert poprzedzi rozmowa, w której gość wieczoru przedstawi swoją drogę, artystyczną i życiową - chrześcijańskie wartości rodzinne odegrały w niej rolę kluczową.
 

Serdecznie zapraszamy na oczekiwane przez wielu krakowian spotkanie z Tomaszem Budzyńskim, muzykiem, malarzem i poetą, legendą polskiej sceny rockowej, który w duecie ze swoim synem zaprezentuje autorski repertuar muzyczny. Koncert poprzedzi rozmowa, w której gość wieczoru przedstawi swoją drogę, artystyczną i życiową - chrześcijańskie wartości rodzinne odegrały w niej rolę kluczową. Punktem wyjścia rozmowy będzie inspirująca historia życia, o której artysta opowiada w niedawno wydanej książce-wywiadzie pt. "Miłość". Historia niełatwa, pełna życiowych zakrętów, ale także, a może dzięki temu, pełna nadziei. Czy miłość jest możliwa?


Tomasz Budzyński - "Miłość". Wieczór autorski i koncert.
Niedziela 23 października b.r., godz. 19.
Miejsce: sala wystawowa Żydowskiego Muzeum Galicja, Kraków, ul. Dajwór 18. MAPKA
Dojazd MPK: ul. Starowiślna, przystanek "Św.Wawrzyńca"

Organizator: Stowarzyszenia Chrześcijańskich Dzieł Wychowania (SChDW).


Spotkanie jest dofinansowane przez United States Conference of Catholic Bishops w ramach projektu "Promocja szkół katolickich i wartości rodzinnych".


Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

 Tomasz Budzyński o sobie: "Zadebiutowałem w 1984 roku jako wokalista zespołu Siekiera, który odniósł wówczas sukces na Festiwalu w Jarocinie. Rok później razem z Robertem Brylewskim i Sławkiem Gołaszewskim założyliśmy zespół Armia, w którym śpiewam do dziś (armia.art.pl). Od 1996 roku występuję w zespole 2Tm2,3, który stworzyliśmy wraz z Darkiem Malejonkiem i Robertem Friedrichem (2tm23.art.pl). W 2004 roku narodził się projekt Trupia Czaszka, w którym śpiewam i gram na basie (myspace.com/trupiaczaszka1).


Pomysł na solowy projekt powstał w 2000 roku i zaowocował dotychczas trzema płytami: "Taniec Szkieletów" (2002), "Luna" (2008) oraz "Osobliwości" (2011).


(…) Stałem się muzykiem i robię to już dwadzieścia pięć lat, ale w swojej głębszej naturze jestem malarzem, ja myślę obrazami".

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

0

Liczba głosów:

0

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook