Krajowe sympozjum o rodzinie w Aparecidzie

Radio Watykańskie
(fot. shutterstock.com)

W brazylijskim sanktuarium maryjnym w Aparecidzie trwa w dniach 30-31 maja 7. ogólnonarodowa pielgrzymka rodzin i 5. sympozjum poświęcone tej tematyce.

 

Hasłem przewodnim są słowa: "Miłość jest naszą misją: rodzina w pełni żywa". To wydarzenie ewangelizacyjne organizowane jest przez komisję episkopatu ds. życia i rodziny oraz krajową komisję duszpasterstwa rodzin (CNPF).


"Zapraszamy rodziny z całej Brazylii na to wielkie spotkanie w Domu Matki w Aparecidzie. Pragniemy zaprosić wszystkich, którzy kochają rodzinę, zaangażowanych w duszpasterstwie rodzin, diecezje, parafie oraz wspólnoty" - napisał bp João Bosco Barbosa de Sousa, odpowiedzialny za komisję episkopatu ds. życia i rodziny. Podczas sympozjum porusza się kwestie związane z takimi tematami, jak "Leczyć rany w rodzinie" czy "Przyjąć życie i wychowywać do miłości".  Konferencje są prowadzone przez specjalistów, jak też biskupów, księży i przedstawicieli duszpasterstwa rodzin.  Te dwa ważne wydarzenia, mające na celu konsolidację życia rodzinnego, są transmitowane na bieżąco przez katolicką stację telewizyjną TV Aparecida.

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

0

Liczba głosów:

0

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?