Msze w int. mężczyzn powróciły do Krakowa

Jezuici

Rozpoczął się trzeci sezon, krakowskich, Mszy w intencji mężczyzn w, organizowanych przez Projekt Banita oraz o. Grzegorza Kramera SJ. Ulicami krakowskiego Rynku przeszła procesja ponad 100 osób, którzy podążali za Najświętszym Sakramentem oraz relikwiami św. Stanisława Kostki - jezuity, patrona Polski, dzieci i młodzieży.

 

Regularne Msze w intencji mężczyzn zapoczątkował w Krakowie o. Grzegorz Kramer SJ. Podczas specjalnie przygotowywanych na te okazje homilii, zgromadzeni na Eucharystii mężczyźni mogą posłuchać o tym jak połączyć bycie mężczyzną z obecnością w Kościele i nieco innym spojrzeniem na otaczającą rzeczywistą - spojrzeniem wojownika.

 

Krakowskie Msze u św. Barbary cieszą się z miesiąca na miesiąc coraz większą popularnością. Podobnie jak - dedykowany mężczyznom, projekt społecznościowy Banita obecny na Facebook’u, który obecnie skupia ponad 21 500 aktywnych użytkowników.

 

W październiku wraz z gościem specjalnym - br. Grzegorzem Rysiem, Banici zainaugurują nowy Rok Akademicki. Szczegóły zostaną podane końcem września.

 

Do zobaczenia,
Banici/ RED.

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

0

Liczba głosów:

0

 

 

Komentarze użytkowników (2)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

~zez 13:37:31 | 2014-09-19
Tu reklamuje sie Projekt Banita a w tym projekcie na początku reklama - kogo? - oczywiście ks. Kramera i jego książeczki. No to już wszystko wiadomo....

Oceń 1 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~zakochany 12:42:00 | 2014-09-19
Ks. Kramer to niestety najbardziej jest znany z hucpy adopcyjnej i chęci zdrady zakonu a także z gratulacji i promocji publicznie na deonie wielu ********ch duchownych, np. dominikanina niedawno. Poza tym lubi się podpierać znanymi i szacownymi duchownymi aby robic wrażenie że jest z nimi w jedności i że go popierają. Ale bp Ryś nigdy nie daje się wmanewrować w medialne zapędy (zawsze zachowuje swoje zdanie) ani dziennikarzy ani ********ch duchownych do jakich na pewno na deonie należy ks. Kramer. 

Oceń 3 odpowiedz

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?