oplodnosci.pl - nowy portal medyczny

(fot. mrgreen / flickr.com)

Uruchomiony został portal oplodnosci.pl, zawierający m.in. bazę lekarzy stosujących w swojej praktyce metody rozpoznawania płodności, a także szereg artykułów dotyczących szkodliwości antykoncepcji, aborcji i in vitro.

 

Inicjatywę wspiera m.in. prof. Bogdan Chazan.

 

Na portalu oplodnosci.pl można znaleźć informacje dotyczące ochrony i troski o zdrowie prokreacyjne, opis metod rozpoznawania płodności (MRP), bazę wiedzy medycznej dotyczącej szkodliwości antykoncepcji, aborcji i in vitro, informacje o przyczynowym leczeniu niepłodności (w tym naprotechnologii), a także bazę lekarzy stosujących w swojej praktyce metody rozpoznawania płodności.

 

Stronę tworzy grupa lekarzy, studentów i instruktorów metod rozpoznawania płodności z całej Polski. Celem twórców portalu jest zwiększenie świadomości w dziedzinie płodności i niepłodności oraz ułatwienie zainteresowanym dostępu do lekarzy używających MRP w praktyce medycznej. O witrynie poinformował wczoraj gosc.pl.

 

Jak informują twórcy strony, serwis oplodnosci.pl przeznaczony jest dla wszystkich zainteresowanych zdrowiem prokreacyjnym, osób prowadzących obserwacje cyklu, nauczycieli i instruktorów metod rozpoznawania płodności (MRP/NPR), studentów kierunków medycznych oraz lekarzy.

 

Patronami inicjatywy są profesorowie: Bogdan Chazan (ginekolog), Janusz Gadzinowski (neonatolog), Dorota Kornas-Biela (pedagog) i Stanisław Cebrat (genetyk).

 

 

 

 

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

0

Liczba głosów:

0

 

 

Komentarze użytkowników (3)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

~roman 11:58:05 | 2014-09-06
Wielkie halo. Nic tam nie ma. Parę krótkich artykułów i tyle

Oceń odpowiedz

Zgłoś do moderacji

Kamila 12:23:14 | 2014-08-10
Trzeba głośno mówić o szkodliwych medycznych skutkach antykoncepcji i aborcji oraz oraz o zagrożeniach in vitro. Np. spirala powoduje ciągły stan zapalny! Przecież to jest wywoływanie choroby. Takie argumenty trafią do osób wahających się, "letnich" katolików, nawet do ateistów. Na argumenty ściśle religijne ktoś mi odpowie "ja w to nie wierzę" albo "to jest twój punkt widzenia, ja mam prawo do własnej opinii" - i dyskusja zamknięta. 

Oceń 3 3 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~msl 09:50:47 | 2014-08-10
Nareszcie

Oceń 4 2 odpowiedz

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook