Jakie są skutki in vitro?

W czasie zapłodnienia pozaustrojowego dochodzi do programowanej i przewidzianej śmierci embrionów, którym nie dano szansy życia...

 

 

O skutkach in vitro opowiada abp. Henryk Hoser Przewodniczący Zespołu Ekspertów KEP ds. Bioetycznych.

 

 

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

0

Liczba głosów:

0

 

 

Komentarze użytkowników (14)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

~demokratyczne ubijanie 05:03:49 | 2013-06-24
I wytłumacz takiemu bolszewikowi mareckiemu, że zabijanie jest złe. A może tak ustanowić prawo ubijania na miejscu bolszewików ? Jak demokracja, to demokracja !

Oceń odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~marecki 00:24:58 | 2013-06-24
jesli katolikom nie pasuje in vitro ,to niech nie stosuja !
mi nie podchodza katolickie cyrki , to nie biore w nich udzialu, dlaczego caly narod ma sie stosowac do idiotyzmow facetow w czarnych kieckach ?
dlaczego katolicy nie siedza w kosciele i nie klepia paciorkow do swojego pana bozi i zostawia innych w spokoju ??

Oceń 1 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~?! 10:30:46 | 2013-05-08
Hm tytuł trochę nie współgra z treścią - tu nie ma nic o skutkach...

...

W czasie zapłodnienia pozaustrojowego dochodzi do programowanej i przewidzianej śmierci embrionów, którym nie dano szansy życia...


A ŚMIERĆ TO NIE SKUTEK ?!?!

Oceń odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~potrzebne emriony na gwałt 09:11:16 | 2013-05-08
W ciągu ostatnich 3 lat brytyjscy naukowcy wytworzyli 155 stworzeń powstałych w wyniku połączenia embrionów ludzkich i zwierzęcych. Licencję na to posiadają King’s College London, Newcastle University i Warwick University. Obecnie zaprzestały produkcji hybryd z powodu braku środków finansowych. Naukowcy mają zamiar do nich wrócić i wierzą, że techniki używane do wytwarzania komórek macierzystych z takich embrionów mogą przyspieszyć postęp medycyny.
Nikt nie wie, jak wyglądały ludzko-zwierzęce hybrydy. Nie wiadomo także, z jakimi zwierzętami ludzie byli „łączeni”. Zgodnie z prawem były one niszczone po 14 dniach od ich powstania. Całe badanie było utajnione, sprawa ujrzała światło dzienne, gdy zabrakło pieniędzy na kontynuowanie badań

A teraz spójrzmy na pozornie inną kwestię - in vitro (zwane również błędnie leczeniem bezpłodności). 'Postępowa' Europa i frakcje polityczne w ogóle nie biorą pod uwagę przy tym sposobie zapłodnienia tworzenia jednego zarodka. Zawsze produkuje się większą ilość, które - wg prawa - powinny zostać zniszczone po jakimś czasie (choć w Polsce i pewnie innych kilku krajach nie ma takiego zapisu i komórki są ciągle przechowywane w zamrożeniu). Teraz z powrotem na hybrydy ludzkie - skąd badacze mieli komórki ludzkie? Nie wiem czemu, ale mam wrażenie że te komórki, które powinny prawnie zostać zlikwidowane (inna sprawa, że w ogóle nie powinny być produkowane nadwyżki ludzkich komórek, ale o tym kiedy indziej), w takich czy innych okolicznościach trafiają do takich właśnie laboratoriów. Straszny to los człowieka, zostać użytym jako część ludzkopodobnego potwora
Osobiście uważam, że takie badania to potworność. Ponadto zabawa w Boga. Nie wnikam czy ktoś wierzy czy nie, ale zawsze okres, w którym człowiek zaczynał bawić się w Boga, okazywał się okresem końca danej cywilizacji czy kultury.

Oceń odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~Powołany 22:55:26 | 2013-05-07
Legionie, powiedz jeśli możesz, skąd wiesz tyle o grzechach księży?
Może opowiesz mi o moich grzechach?
Chętnie Cię spotkam, a ja spojrzę Ci w oczy ..., czy może boisz się przyjść do Kościoła?, czy masz wulgarne myśli dotyczące księży?
To oznaki opętania bracie i radzę Ci byś to potraktował to poważnie, gdyż Szatan krąży jak wściekły lew i szuka ludzi bez wiary by ich pożreć.

Oceń odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~Legion 21:36:18 | 2013-05-07
Ale ten czarny to się najpierw powinien zająć pedofilią swoich kolegów, tak mi się wydaje. Dziwne że na deonie nikt nie pisze o tym jak księża masowo gwłacili dzieci przez długie dziesięciolecia, a oficjalne wladze KK tuszowały te sprawy. Katolicki ksiądz to najgorsza kanalia.

Oceń odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~ja 18:04:38 | 2013-05-07
Zauważyłem, że od jakiegoś  czasu na forum Deon.pl buszują dyżurni opluwacze z "postępowych" mediów takich jak gazeta k, fakty i mity, nie i im podobne, którzy w chamski, niemerytoryczny sposob plują na treść i autorów "omawianych" przez nich artykułów.

Oceń odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~tymek 17:25:54 | 2013-05-07
@ jonasz

Abp Hoser jest lekarzem z wykształcenia. Poznaj najpierw osobę zanim zaczniesz krytykować to, o czym się wypowiada

Oceń odpowiedz

Zgłoś do moderacji

Penny 16:51:15 | 2013-05-07
Hm tytuł trochę nie współgra z treścią - tu nie ma nic o skutkach...

Oceń odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~Maciek 15:52:41 | 2013-05-07
Bez sensu, gadam gadamy gadamy .......... a o Naprotechnologi nikt nie widział nikt nie słyszał

Oceń odpowiedz

Pokaż więcej komentarzy

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook