Nie przegap niepowtarzalnego Święta Życia!

(fot. marszoswiecim.pl)

Idea tego przedsięwzięcia zrodziła się z potrzeby serca paru ludzi : organizatorów zeszłorocznego Marszu dla Życia i Rodziny, Sióstr Serafitek oraz ks. Józefa Oleszki - duszpasterza młodych diecezji bielsko-żywieckiej. Obchody tego dnia rozpoczną się Eucharystią dziękczynną za beatyfikację Matki Małgorzaty Szewczyk u Sióstr Serafitek o godzinie 12:00 , następnie ulicami miasta przejdzie już po raz drugi Marsz dla Życia i Rodziny aż na stadion MOSiR gdzie młodzież naszej diecezji obchodzić będzie swoje święto (diecezjalne dni młodzieży).

 

Bądź razem z nami 16 czerwca w Oświęcimiu!

 

W ubiegłym roku podczas Marszu dla Życia i Rodziny do manifestacji przyłączyło się aż 1,5 tysiąca osób z naszej diecezji. Czy w tym roku będzie nas więcej? Mamy nadzieję, że tak!


Na stadionie odbędą się koncerty zespołów: Arkadio, Arka Noego oraz Luxtorpeda.  Przewidziane są również inne atrakcje(dmuchawce, karuzele).

 

Piosenka "Pokochaj Życie" napisana specjalnie na Święto Życia zabrzmi  w wykonaniu zespołu Concentus na stadionie MOSiR! Już wkrótce wystartujemy z trzema konkursami! Aby być na bieżąco ze wszystkimi informacjami zapraszamy na portal DEON.pl, naszą stronę internetową (www.marszoswiecim.pl) oraz facebookowy profil Święto ŻYCIA!

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

0

Liczba głosów:

0

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?