Noc Konfesjonałów 4.0 - zaproszenie

(fot. materiał prasowy)

Od kilku dni można już się rejestrować do tegorocznej ogólnopolskiej kampanii ewangelizacyjnej "Noc Konfesjonałów". Podobnie jak w ubiegłym roku zapraszamy wszystkie parafie chcące włączyć się również w taką formę pracy duszpasterskiej.

 

Wystarczy sprawować sakrament spowiedzi przynajmniej do północy w jednym z wieczorów okresu Triduum oraz poinformować wiernych o tym fakcje za pośrednictwem portalu nockonfesjonalow.pl.

 

Tegoroczną nowością jest możliwość rejestracji drogą telefoniczną pod numerem 507 025 845 oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej: [email protected] Swój udział zadeklarowały już pierwsze parafie min.: Elbląg, Warszawa, Łódź, Częstochowa oraz jedna parafia z zagranicy pw. Świętej Trójcy z Chicago (USA).


Szczegółowe informacje o parafiach biorących udział w kampanii w tym: opisy i fotografie, lokalizacje kościołów, godziny spowiedzi w "Noc Konfesjonałów" oraz w ciągu roku, wierni będą mogli odnaleźć w portalu nockonfesjonalow.pl a także w aplikacji na tablety i smart fony, którą od ubiegłego roku pobrało i zainstalowało ponad 10 000 użytkowników systemu Android oraz iPhone iOs.


Parafie, które zarejestrowały się już w ubiegłym roku, wystarczy że się zalogują i wprowadzą godziny dla tegorocznej "Nocy Konfesjonałów". W razie pytań, lub trudności z rejestracją można się skontaktować pod adresem oraz nr telefonu: 507 025 845.

 

 

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

0

Liczba głosów:

0

 

 

Komentarze użytkowników (8)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

~Marius 22:32:29 | 2013-03-20
Oby tylko nie wyglądało to jak w zeszłym roku w Warszawie - tam gdzie byłem, wszędzie było zamknięte na cztery spusty:

http://www.mmwarszawa.pl/408823/2012/4/5/noc-konfesjonalow-w-warszawie-czyli-wielkanocna-spowiedz-dla-nocnych-markow?category=news

Tym razem oprócz penitentów nie zapomnijcie poinformować spowiedników.

Oceń odpowiedz

Zgłoś do moderacji

Drabiniasty 22:18:27 | 2013-03-20
W tamtym roku skorzystałem z nocnej spowiedzi we Florianie na Pradze (Wwa). Spowiedź osoby przede mną trwała prawie godzinę. Wykorzystałem dany mi czas na dokładne spojrzenie na moje grzechy. I przyniosło to owoce.
Dziękuję wszystkim księżom, którzy znajdują czas i spowiadają w nocy.

Oceń 1 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

rbielawski 21:57:08 | 2013-03-20
Jakbyś "Obcy" był księdzem to bym cię zrozumiał... Ale nie rozumiem... Za to rozumiem - CZASAMI - tych spóźnionych... Ciekawy co by zrobił nasz Bóg? Odmówiłby? Przestałby być Bogiem....

Oceń odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~Alex 21:55:32 | 2013-03-20
@Obcy, nie czaisz, że są  też i tacy ludzie, którzy dopiero w ciszy nocy mają szansę  zaskoczyć  i nauczyć się znajdować czas, tzn. poczuć wielką potrzebę  poukładania wszystko na nowo z  Bogiem w centrum.., że  poprzez taką akcję Pan Jezus  potrafi  zadziałać  poruszając...   Dobrze, że nie wszystko przebiega tak, jak Ty sądzisz, gdyż to co dla Ciebie jasne i łatwe dla kogoś może być górą wysoką. Zatem, dobrze, że ktoś daje szansę, by na nią  mógł  rozpocząć się wspinać...  

Otwórz serce na bliźniego, pomódł się, by taka  Noc była owocna :-)

Oceń odpowiedz

Zgłoś do moderacji

rbielawski 12:27:13 | 2013-03-20
Obcy: jak się nie czuje i nie "współczuje" z drugim człowiekiem, który rzeczywiście może być na tyle zalatany lub oddalony od Boga, to stajesz się wtedy dla niego OBCY

Oceń odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~> 11:52:08 | 2013-03-20
Chodzilo o to z tego co slyszalam, by mozna bylo sie spokojnie w czasie wyspowiadac dla tych co tak potrzebuja...  i oczywiscie tych zagonionych..itp.
Wszystkie opcje ważne w Roku Wkiary i czasach potrzeby ewangelizacji 'upadajacej' moralnie zachodniej cywilizacji...

Oceń odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~Mak 11:44:44 | 2013-03-20
Świetny pomysł. Mam nadzieję, że w Warszawie będzie wskazanych wiele parafii. Przed Świętami Wielkanocnymi zapracowanym ludziom naprawdę ciężko jest się wyspowiadać.

Oceń odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~Obcy. 11:09:25 | 2013-03-20
W nocy to się śpi i odpoczywa a nie spowiada,chyba że,własnej żonie w łóżku.Jak ktoś nie umie zagospodarować swoim czasem aby się wyspowiadać to taka manifestacja jest tylko na pokaz ku zadowoleniu księżom.

Oceń odpowiedz

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?