Niech wiara będzie hołdem uwielbienia Boga

(fot. Grzegorz Gałązka / galazka.deon.pl)

"Niech nasza wiara, modlitwa, świadectwo życia będą hołdem uwielbienia Boga, naszego Ojca, który przemienia nasz sposób myślenia, hierarchię wartości, wybory i konkretne działania" - powiedział Benedykt XVI pozdrawiając Polaków podczas dzisiejszej audiencji ogólnej w Watykanie. Papież kontynuował cykl katechez pomagających w przeżyciu obecnego Roku Wiary.

 

Benedykt XVI pozdrowił pielgrzymów w kilku językach. Zwracając się do Polaków powiedział: "Witam przybyłych na audiencję Polaków. Bracia i siostry, myśląc dzisiaj o drogach wiodących do poznania Boga, dzielmy się z wszystkimi radością wiary, że Bóg stworzył wszechświat, człowieka, uczynił nas swoimi dziećmi. Niech nasza wiara, modlitwa, świadectwo życia będą hołdem uwielbienia Boga, naszego Ojca, który przemienia nasz sposób myślenia, hierarchię wartości, wybory i konkretne działania. Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus".

Papież pozdrowił także po rosyjsku grupę katechistów z diecezji św. Józefa w Irkucku, która przybyła do Rzymu ze swoim biskupem Cyrylem Klimowiczem.

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

0

Liczba głosów:

0

 

 

Komentarze użytkowników (2)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

~teresa 17:17:45 | 2012-11-14
Alzheimer- ustawa z 27.08.2004 o świadczeniach zdrowotnych.

Oceń odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~teresa 17:16:27 | 2012-11-14
Dziękuję ci Boże za dar rozumu Dziennik ustaw 210 Art.66 pkt29 Art 73 pkt 11 ,Art.86 pkt 11... tylko dlaczego powiedział mi to internet , a nie pracownicy w MOPRrze.schronisku ,izbie lekarskiej? Znaczy się jak się porządnie człowiek ubierze to za wcześnie orzec -bezdomne???

Oceń odpowiedz

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook