Abp Głódź podwyższa stawkę: 3:1 dla Polski

(fot. Stanislao /CC-BY-SA-3.0,2.5,2.0,1.0 / Wikimedia Commons)

3:1 dla Polski - taki wynik w meczu Polska - Czechy typuje abp Sławoj Leszek Głódź. Mecz odbędzie się 16 czerwca o godz. 20.45. na Stadionie Miejskim we Wrocławiu.


- Ja prognozowałem wszystkie mecze z udziałem polskiej reprezentacji na 2:1 dla nas. Ale teraz podwyższam stawkę na 3 do 1 - mówi metropolita gdański. Abp Głódź podkreśla, że do awansu wystarczyłoby skromne jeden do zera dla Polski.

 

Inni hierarchowie także pasjonują się EURO. Jak poinformował abp Głodź, w trakcie pobytu w Gdańsku kardynała Tarcisio Bertone, watykańskiego sekretarza stanu w związku z uroczystościami 25. rocznicy pobytu Jana Pawła II na Wybrzeżu, po Mszy św. w katedrze oliwskiej zaproszeni goście udali się na kolację i wspólne oglądali mecz Polska - Rosja.

 

- Kardynał Bertone, gdy był arcybiskupem Genui komentował mecze piłkarskie we włoskich mediach. Podczas oglądania zmagań między polskimi i rosyjskimi piłkarzami doskonale wiedział kim jest Lewandowski i Błaszczykowski. Mimo, iż ciężko było mu wymówić to ostatnie nazwisko, widać było, że zna naszych piłkarzy - chwalił drugą osobę po papieżu w hierarchii watykańskiej abp Głodź.

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

0

Liczba głosów:

0

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?