Szkoła Zimowa IT "Chrześcijanie na współczesnych areopagach. Kultura, ekonomia, polityka"

(fot. Chris Karidis / Unsplash)

Dzisiejszy świat jest miejscem niekończących się rozmów, dyskusji i sporów. Jest jak współczesny Areopag, gdzie także chrześcijanin codziennie głosi i broni swoich racji.

 

Instytut Tertio Millennio po raz kolejny organizuje Szkołę Zimową, która od lat jest platformą do dyskusji, wymiany poglądów, a przede wszystkim spotkania młodych ludzi, którzy angażują się w tworzenie otaczającego ich świata. 

 

Przez kilka dni wykładów i warsztatów, przeznaczonych dla studentów, doktorantów i absolwentów studiów do 30. roku życia, uczestnicy zastanawiają się nad aktualnymi problemami naszego społeczeństwa, rozważanymi w świetle nauczania Jana Pawła II oraz katolickiej nauki społecznej.

 

Hasło XLVII i XLIII Szkoły Zimowej to: "Chrześcijanie na współczesnych areopagach. Kultura, ekonomia, polityka". Edycja dla studentów odbędzie się w dniach 08-13 lutego 2019 r. Absolwentów oraz doktorantów (do 30. roku życia) zapraszamy natomiast w terminie 13-17 lutego 2019 r.

 

Gośćmi Szkół będą m.in. Krzysztof Zanussi. Michał Szułdrzyński, Rafał Dutkiewicz czy o. Maciej Zięba OP, założyciel i prezez Instytutu Tertio Millennio.

 

Rekrutacja trwa do 20 stycznia br. na stronie www.szkola.tertio.pl 

 

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa!

 

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

1

Liczba głosów:

1

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook