Łobuzy. Czyli: grzesznicy także w Londynie mile widziani

Zapraszamy na londyńską premierę książki "Łobuzy. Grzesznicy mile widziani". To także okazja do spotkania z autorami książki - o. Grzegorzem Kramerem SJ, Piotrem Żyłką i Łukaszem Wojtusikiem.

 

Spotkania odbędą się w dwóch londyńskich parafiach:


1. Sobota, 20 października, godzina 18.30 - parafia Matki Bożej Miłosierdzia, Dom Parafialny, 180 Walm Lane, Willesden, Londyn NW2 3AX.

 

2. Niedziela, 21 października, godzina 20.00 (Msza św. o godz. 18.30 i nabożeństwo do św. Szarbela o godz. 19.30) - parafia św. Wojciecha ma South Kensington, Little Brompton Oratory, Brompton Road, Londyn SW7 2RP. Little Brompton znajduje się na dziedzińcu, pomiędzy Victoria & Albert Museum a Brompton Oratory. 

 

Więcej informacji znajdziesz w wydarzeniu na Facebooku

 

 

 

Czy Kościół może być normalny? Bez tematów tabu, pouczania i krzywdzenia innych? Grzegorz Kramer SJ i Piotr Żyłka w szczerej rozmowie z Łukaszem Wojtusikiem.

 

Kontrowersyjni. Prowokujący do myślenia. Nie wahają się mówić o sprawach trudnych, choć nie zawsze jest to mile widziane. Ale jedno jest pewne - kochają Kościół. Znaleźli w nim swoje miejsce i są w stanie wiele dla niego zrobić.

 

Jeśli patrzysz na Kościół przez pryzmat skostniałej instytucji, politycznych kazań lub skandali z udziałem duchownych - ta książka pozwoli Ci sięgnąć głębiej i zobaczyć zupełnie inny wymiar chrześcijaństwa. Jak nie stracić wiary w Kościele? Czy Bóg karze za nieprzestrzeganie przykazań? W jaki sposób wiara wyzwala z lęku?

 

3 osobowości. 3 perspektywy. Ksiądz, kawaler oraz mąż i ojciec.

 

Halo Londyn, zapraszamy na spotkania! Już za 10 dni. Do zobaczenia! ✌️ Czas porozrabiać na Wyspach 🇬🇧️🇬🇧️🇬🇧️ Szczegóły znajdziecie tutaj: www.facebook.com/events/472954599857873/

Opublikowany przez Łobuzy. Grzesznicy mile widziani Środa, 10 października 2018

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

1

Liczba głosów:

4

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook