"Łobuzy. Grzesznicy mile widziani". Spotkanie premierowe w Warszawie

WAM

Kontrowersyjni. Prowokujący do myślenia. Nie wahają się mówić o sprawach trudnych, choć nie zawsze jest to mile widziane. Ale jedno jest pewne - kochają Kościół. Znaleźli w nim swoje miejsce i są w stanie wiele dla niego zrobić.


Jeśli patrzysz na Kościół przez pryzmat skostniałej instytucji, politycznych kazań lub skandali z udziałem duchownych - to spotkanie pozwoli Ci sięgnąć głębiej i zobaczyć zupełnie inny wymiar chrześcijaństwa. Jak nie stracić wiary w Kościele? Czy Bóg karze za nieprzestrzeganie przykazań? W jaki sposób wiara wyzwala z lęku?


Zapraszamy na spotkanie z Grzegorzem Kramerem SJ, Piotrem Żyłką i Łukaszem Wojtusikiem na XXIV Targach Wydawców Katolickich w Warszawie.


15 kwietnia, od godz. 12.00 do 13.00, rozmawiać będziemy z Łobuzami o Kościele - otwarcie, dowcipnie i bez tematów tabu (namiot konferencyjny).


A o godz. 13.00 zapraszamy na stoisko Wydawnictwa WAM (nr 21), gdzie będzie można zdobyć podpisy na książkach "Łobuzy. Grzesznicy mile widziani" i zadać Autorom kilka pytań na osobności.

 

>> Dołącz do wydarzenia na Facebooku i powiadom swoich znajomych

 

 

13 autorów.🙋‍♀️🙋‍♂️ 97 tytułów. 📚📚 Już za dwa tygodnie chcemy się z WAMi spotkać w Warszawie na XXIV Targach Wydawców...

Opublikowany przez Wydawnictwo WAM 29 marca 2018


Grzegorz Kramer - jezuita, proboszcz, bloger. Twierdzi, że Bóg jest dobry i że da się za to zabić. Po jego medialnych wypowiedziach zwykle rozlewa się morze "katohejtu". Autor książek Męskie serce. Z dziennika banity i Bóg jest dobry.


Łukasz Wojtusik - dziennikarz radia TOK FM. Ma super żonę, dwóch synów, dużo czyta, zbiera ikony, a gdy jest za głośno, jedzie do Tyńca. Albo na Camino. Autor rozmów z o. Leonem Knabitem OSB Dusza z ciała wyleciała.


Piotr Żyłka - wychowanek dominikanów i wspólnoty z Taizé, współpracownik jezuitów, redaktor naczelny DEON.pl. W książkach rozmawia z Bożymi szaleńcami (s. Małgorzata Chmielewska, ks. Jan Kaczkowski). A oni mówią mu jak żyć na pełnej petardzie i do tego cholernie szczęśliwie. Dzięki nim razem z przyjaciółmi zainicjował Zupę na Plantach.

 

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

1

Liczba głosów:

3

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook