Zaproszenie na konferencję podsumowującą projekt "Polonia Restituta. Dekalog dla Polski w 100-lecie odzyskania niepodległości"

Polonia Restituta
Środa, 17 kwietnia 2019, godz. 16:16
Włączając się w obchody setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, Akademia Ignatianum w Krakowie, Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawia II w Lublinie oraz Uniwersytet Papieski Jana Pawta II w Krakowie, mają zaszczyt zaprosić na konferencję "Polonia Restituta", podsumowującą cykl konferencji naukowych "Polonia Restituta. Dekalog dla Polski w 100-lecie odzyskania niepodległości".
więcej

Jeśli kochasz sport i chcesz komuś pomóc, to idealna okazja

Informacja prasowa / jp
Wtorek, 16 kwietnia 2019, godz. 11:49
Organizatorami powyższego przedsięwzięcia jest grupa ludzi będąca dla siebie przyjaciółmi, rodziną, znajomymi z lat dziecięcych, kolarzami, rodzicami, ale przede wszystkim pasjonatami.
więcej

W Święto Miłosierdzia Bożego odbędzie się wyjątkowy koncert

Informacja prasowa
Czwartek, 11 kwietnia 2019, godz. 09:29
W Święto Miłosierdzia Bożego 28 kwietnia 2019 r. o godz. 19.30 w kościele oo. bernardynów w Krakowie odbędzie się Koncert Wielkanocny, podczas którego zabrzmi po raz pierwszy Mała Msza G-dur Mariusza Kramarza na orkiestrę i chór z udziałem solistów.
więcej

Milczenie, post, modlitwa, asceza i aktywność fizyczna. Zaproszenie na wyjątkowe rekolekcje

Informacja prasowa
Czwartek, 4 kwietnia 2019, godz. 13:16
W codziennym zabieganiu potrzebna jest chwila wytchnienia odpoczynku, refleksji. Potrzebny jest bliższy kontakt z przyrodą, który wycisza i koi naszą duszą. W ciszy bardziej słyszymy nasze wnętrze.
więcej

Zaproszenie na XX Misterium Męki Pańskiej na poznańskiej Cytadeli

Informacja prasowa
Wtorek, 26 marca 2019, godz. 13:30
Dokładnie za miesiąc, w sobotę 13 kwietnia 2019 r. o godz.20:00 odbędzie się Misterium Męki Pańskiej na poznańskiej Cytadeli. Wstęp jest bezpłatny.
więcej

Dołącz do Ekstremalnej Drogi Krzyżowej we Wrocławiu!

EDK Wroclaw
Piątek, 15 marca 2019, godz. 15:37
Można przeżyć Drogę Krzyżową w kościele, siedząc w ławce i słuchając rozważań. Można na stojąco, siedząco, w samotności lub w tłumie ludzi zgromadzonych na tym nabożeństwie. My wybraliśmy rozważanie Misterium Drogi Krzyżowej podczas pieszej, nocnej wędrówki prowadzącej z Wrocławia na Ślężę.
więcej

Dar na stulecie! XV Ogólnopolski Konkurs Papieski

Instytut Tertio Millennio
Czwartek, 14 marca 2019, godz. 07:00
Zapraszamy do udziału w XV edycji ogólnopolskiego Konkursu Papieskiego. W tym roku hasło przewodnie brzmi "Dar na stulecie".Organizatorem Konkursu jest Fundacja Instytut Tertio Millennio założona w 1995 roku przez dominikanina Ojca Macieja Ziębę.
więcej

Pierwsza Ogólnopolska Pielgrzymka Singli do Częstochowy

inf. organizatora
Środa, 13 marca 2019, godz. 12:26
To będzie pierwsza taka pielgrzymka. Do Częstochowy przyjadą single z całej Polski W dniach 15-17 marca częstochowskie Sanktuarium Miłosierdzia Bożego organizuje spotkanie, dla wszystkich osób stanu wolnego rozumianego zgodnie z nauką Kościoła katolickiego (panny, kawalerowie, wdowy, wdowcy, osoby z sądowym orzeczeniem nieważności małżeństwa). Spotkania odbywać się będą zarówno w Dolnie Miłosierdzia, jak i na Jasnej Górze.
więcej

Rusza interaktywna wystawa "Śladami Jezusa"

Informacja prasowa
Poniedziałek, 11 marca 2019, godz. 13:29
Od 29 marca 2019 r. w sąsiedztwie Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie będzie można przenieść się do Jerozolimy czasów Jezusa. A będzie to możliwe dzięki wyjątkowej, multimedialnej wystawie "Śladami Jezusa". Ta stworzona z rozmachem, interaktywna produkcja edukacyjna pozwoli zwiedzającym zanurzyć się w realiach świata sprzed 2000 lat. Ekspozycja będzie czynna do 9 czerwca.
więcej

Zaproszenie na Muzyczną Drogę Krzyżową

Informacja prasowa
Środa, 6 marca 2019, godz. 13:48
Muzyczna Droga Krzyżowa odbędzie się 31 marca o godz. 20 w kościele pw. Chrystusa Odkupiciela Człowieka w Krakowie, ul. Stelmachów 138.
więcej

 

 

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook