Spotkanie z Łobuzami w Klubie Pod Jaszczurami [KRAKÓW]

WAM

Piątek, 20 kwietnia 2018, godz. 10:05
Grzegorz, Łukasz i Piotr rozmawiać będą ze sobą i z Wami o tym wszystkim, czego chcielibyście się dowiedzieć o Kościele. Nie bójcie się odważnych pytań. Tu nie będzie tematów tabu.
więcej

Historia zbawienia jest w dużej mierze historią kobiet. Spotkanie z Marią Miduch

WAM
Środa, 18 kwietnia 2018, godz. 14:18
Dlaczego w drzewie genealogicznym Jezusa znajdziemy imiona Tamar, Rachab czy Batszeby, mimo że tradycyjne rodowody raczej pomijały kobiety? Dlaczego wbrew starożytnym obyczajom to właśnie one miały często decydujący wpływ na losy Izraela?
więcej

"Łobuzy. Grzesznicy mile widziani". Spotkanie premierowe w Warszawie

WAM

Środa, 11 kwietnia 2018, godz. 12:20
Zapraszamy na spotkanie z Grzegorzem Kramerem SJ, Piotrem Żyłką i Łukaszem Wojtusikiem na XXIV Targach Wydawców Katolickich w Warszawie.
więcej

Jak uprościć życie? Odpowiada ks. Krzysztof Grzywocz

Informacja prasowa / pk
Wtorek, 10 kwietnia 2018, godz. 17:09
Zastanawiałeś się kiedyś nad tym, czego rzeczywiście pragniesz? Boisz się, że kolejny krok okaże się błędem? A może podejmujesz wciąż nowe aktywności, ale nic nie daje ci satysfakcji?
więcej

XXIV Targi Wydawców Katolickich. Święto książki religijnej, święto dobrych mediów

Targi Katolickie / ml
Wtorek, 10 kwietnia 2018, godz. 13:18
Już wkrótce rozpocznie się kolejna edycja niezwykłego, corocznego święta książki religijnej. 12 kwietnia w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie nastąpi inauguracja XXIV Targów Wydawców Katolickich. Jest to jedno z ważniejszych wydarzeń dla środowiska wydawców publikacji religijnych. Potrwa do niedzieli 15 kwietnia.
więcej

I Festiwal Piosenki Religijnej NIECH ZSTĄPI DUCH TWÓJ w Zabierzowie

Informacja prasowa / pk
Piątek, 6 kwietnia 2018, godz. 17:26
I Festiwal Piosenki Religijnej "Niech Zstąpi Duch Twój", będzie wydarzeniem, które jednocześnie połączy muzykę i śpiew z doznaniami duchowymi wyrażonymi w modlitwach, jak również poruszy aspekt patriotyczny związany z obchodami setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Naród Polski.
więcej

Poznań: największa ewangelizacja uliczna w historii miasta

Informacja prasowa / pk
Piątek, 6 kwietnia 2018, godz. 17:12
Koncerty, teatr, taneczny flashmob, ewangelizacja uliczna, bezalkoholowa dyskoteka chrześcijańska, tramwaj ewangelizacyjny, rekolekcje kerygmatyczne - to tylko kilka z wielu inicjatyw, które odbędą się w dniach 21- 27 maja 2018 r. w Poznaniu.
więcej

Zaproszenie na konferencję naukową Praca-Przedsiębiorczość-Społeczna Gospodarka Rynkowa

Polonia Restituta / pk
Środa, 28 marca 2018, godz. 10:56
100-lecie odzyskanie niepodległości inspirując nas do rocznicowych obchodów zarazem skłania do refleksji nad najważniejszymi wartościami i zasadami kształtującymi polską państwowość, tożsamość i kulturę oraz do analiz żywotnie ważnych wymiarów życia społecznego, gospodarczego i politycznego odrodzonej Polski.
więcej

Zjazd Ogólnopolskiej Rodziny Szkół im. Jana Pawła II

Informacja prasowa / pk
Wtorek, 27 marca 2018, godz. 19:44
Ogólnopolska Rodzina Szkół im. Jana Pawła II powstała 20 listopada 1998 roku. Zrzesza szkoły z terenu całej Polski oraz z zagranicy, których Patronem jest św. Jan Paweł II.
więcej

Na ekrany kin wchodzi pierwszy na świecie film fabularny, w którym zagrał papież

Informacja prasowa / pk
Czwartek, 22 marca 2018, godz. 11:38
"Tam, gdzie mieszka Bóg" to oparta na historiach z Biblii, dedykowana dzieciom opowieść o nadziei, wierze i odwadze. Podnosząca na duchu, zachęcająca widzów w każdym wieku do poszukiwania Boga w otaczającym świecie, a do tego przepięknie sfilmowana w malowniczych plenerach Patagonii.
więcej

 

 

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook