Czy dojdzie do "wojny" między kardynałami? [WIDEO]

O bardzo mocnym przemówieniu Franciszka, o najmłodszym uczestniku Synodu i o tym, czy w Watykanie możemy spodziewać się wojny między kardynałami - komentuje Jacek Siepsiak SJ.

 

#SYNOD2015 to cykl komentarzy wideo. Redakcja DEON.pl trzyma rękę na pulsie i na bieżąco będzie komentować najważniejsze wydarzenia Synodu o rodzinie.

 

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

2.85

Liczba głosów:

13

 

 

Komentarze użytkowników (3)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

Euzebiusz 17:19:40 | 2015-10-06
"Synod chce z czułością wypracować metody duszpasterskie."

Mówiąc wprost - kto jako pierwszy okazuje dziecku czułość, tuż po przyjściu na świat? Matka, mama, mamusia, tuli w ramionach, karmi piersią, wstaje w nocy, czuwa jak dziecko jest chore, ma gorączkę, nie przestaje byc matką jak dziecko jest w przedszkolu czy szkole, towarzyszy jego dorastaniu, dojrzewaniu, przeżywa pierwsze niepowodzenia szkolne i miłosne, z kim jak nie z matką dzieli się syn czy córka swoimi kłopotami, problemami, radościami? Do kogo przychodzi się na niedzielne obiadki, kogo prosi o radę, o pomoc w wychowaniu dzieci jak nie mamę/babcię która nigdy nie odmawia? Kogo odwiedza się potem na starość, komu robi herbatę, podaje lekarstwa, opiekuje się i pomaga? Tata jest bardzo ważny ale czy potrafi być dla dziecka rownie  czuły i troskliwy jak mama?

Oceń 1 3 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook