Przygotuj się z nami do wspomnienia św. Szarbela. Już jutro rozpoczynamy wyjątkową nowennę

Bóg szczególnie umiłował tego świętego. Rozpocznijmy nowennę, która przygotuje nas na Boże Narodzenie i pomoże wyprosić łaski, których potrzebujemy.


Najbliższe 9 dni przeżyjemy na modlitwie, w której będzie nam towarzyszyła wyjątkowa postać - św. Szarbel. Razem z nim będziemy mogli modlić się w ważnych dla nas intencjach.


Święty Szarbel znany jest ze swego potężnego wstawiennictwa. Istnieją tysiące świadectw cudów i uzdrowień, dokonanych przez orędownictwo pustelnika z Libanu, który całkowicie oddał się Bogu i Jemu powierzył swoje życie. O jednym z bardziej znanych cudów dokonanych za wstawiennictwem św. Szarbela, możecie przeczytać tutaj (KLIK!).


Każdego dnia będziemy publikować na DEON.pl nowy odcinek nowenny. Usłyszysz w nim krótkie wprowadzenie, rozważanie oraz modlitwę, którą należy odmówić, aby warunki związane z odprawieniem nowenny, zostały spełnione. Całość poprowadzi Krzysztof Dzieńkowski SJ.


Każdy z 9 odcinków będzie dostępny na stronie głównej.

 

Już teraz zachęcamy was do dzielenia się świadectwami związanymi z odprawieniem nowenny. Piszcie na adres: [email protected]

 

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

0

Liczba głosów:

0

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?