To jeden z najbardziej niezwykłych filmów o zmaganiu się w drodze [PREMIERA]

DEON TV

Prawdziwa historia trzech młodych mężczyzn, których różni niemal wszystko, ale łączy cel. Wyruszyli w nietypową drogę, szukając odpowiedzi na być może najważniejsze pytanie w swoim życiu.

 

Premiera już w najbliższą sobotę 29 czerwca o godz. 15:00 Film będziecie mogli zobaczyć w całości na naszym kanale DEON TV na portalu YouTube:

 

 

"Próba" to prawdziwa historia trzech młodych mężczyzn, którzy wyruszają w nietypową pielgrzymkę. Idą ponad 300 km bez pieniędzy, bez kart kredytowych, bez telefonów, bez prowiantu zdani na łaskę ludzi i Boga. Z czasem zaczynają pokonywać o wiele ważniejszą drogę w głąb siebie, która przygotuje ich do niebywałej decyzji…

 

O tym niezwykłym obrazie Marek Kamiński powiedział, że to "podróż w głąb samego siebie". Znany polarnik i pielgrzym był pod wrażeniem "Próby", gorąco zachęcając do zobaczenia filmu.

 

Marek Kamiński zaprasza na film o podróży w głąb siebie

Zdobywca obu biegunów, Marek Kamiński, zaprasza na wyjątkowy film o podróży w głąb siebie. "Próba" to udokumentowana pielgrzymka żebracza, bez niczego, która doprowadziła bohaterów do podjęcia życiowej decyzji...

Opublikowany przez Próba / The Test Czwartek, 11 maja 2017

 

 

O "Próbie" głośno było również w mediach. Telewizja Polska poświęciła filmowi miejsce w głownym wydaniu Wiadomości.

 

 

TVP Wiadomości o filmie "Próba"

Niesamowite! W wieczornych wiadomościach TVP mówią o filmie "Próba"! I pokazali głębię ;)

Opublikowany przez Próba / The Test Piątek, 19 maja 2017

 

Dziś pomysłodawca i reżyser filmu, Artur Pruś, dzieli się tym bardzo osobistym obrazem - a może nawet wręcz intymnym - z nami wszystkimi. Czy "Próba" jaką podjęli we troje, pomoże odnaleźć także nam odpowiedź na jedno z najważniejszych pytań, jakie stawia przed sobą człowiek? Przekonajmy się już w najbliższą sobotę.

 

 

***

 

PRÓBA | The Test

 

Reżyseria: Arczi 

Montaż: Łukasz Dębski 

Wystąpili: Piotr Bugiel, Mateusz Duszyński, Artur Pruś  

Kraków 2017

 


 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

3

Liczba głosów:

2

 

 

Komentarze użytkowników (2)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

Ognik 00:37:37 | 2019-06-30
Doświadczenie drogi. Tym filmem zrobiliście mi wielką przyjemność i przypomnieliście choć trochę jak wielkie rzeczy uczynił mi Wszechomogący. Przypomniało się mi moje własne piesze wędrowanie do Czestochowy, choć w większej grupie, czasami też bez pieniędzy z zawierzeniem Bogu. Też się szukało noclegów, były odrzucenia, było moknięcie na deszczu i spalenie słońcem, były noclegi na podłogach, stodołach, raz łóżko przeznaczone dla przewodnika grupy pielgrzykowej, raz beton w nieużywanym pomieszczeniu gospodarczym, ze 3 razy noc przechodzona prawie bez snu bo nie było jak spać, posiłki za modlitwy oraz intecje niesione do Czarnej Madonny. Były też kryzysy i to nawracające, wielokrotnie. Bohaterom filmu było o tyle trudniej, że chłopaki nieśli cały bagaż na swoich plecach i się ich nikt nie spodziewał, mnie część mojego bagażu wiózł wozak i trasa była pielgrzymkowa w sierpniu. Z bogactwa różnych wydarzeń i wspomnień pielgrzymkowych powraca opinia brazylijczyka z Sao Carlos, że dla niego człowiek który rzuca wszystko i idzie (jedzie/leci - tu na drugi kraniec świata z pielgrzymką na ŚDM) w nieznane by odnaleźć powołanie jest prawdziwym żywym świadectwem wiary.
Dla ludzi których spotkaliście staliście się świadectwem i dobrze, że pielgrzymowanie tak naprawdę nigdy się nie kończy.

Oceń 1 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

velario 17:21:58 | 2019-06-29
Dziękuję za ten film. Jeżeli rzeczywiście nie ma przypadków, to znaczy, że Ktoś mi go podsunął. A to znaczy, że Ktoś o mnie pamięta. 

Oceń 1 odpowiedz

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?