Projekt Życie: wprowadzenie

Nim rozpocznie się w Wielki Post i droga rozmyślań rekolekcyjnych przedstawiamy wprowadzenie w cykl, który rozpoczyna swą myślą Piotr Stawarz SDS - doświadczony rekolekcjonista, kierownik duchowy, duszpasterz Centrum Formacji Duchowej w Trzebini.


"W tych czasach bardzo popularne, częste jest to że pojawia się taki sposób przeżywania rzeczywistości, który wyraża się w tym, że się ją planuje - plany, projekty, różne zamierzenia… rozliczanie ich potem (…) W ten nowy sposób warto spojrzeć na te wartości, które są od wieków ważne dla każdego - można by popatrzeć na życie jako na projekt, który jest do obmyślenia, do przygotowania, a potem do realizacji."

 
Zapraszamy do zobaczenia pierwszego odcinka:


 

 

"Bóg daje możliwości, daje przestrzeń, daje czas, jest zainteresowany tym, aby ten projekt został realizowany…"

 

Piotr Stawarz SDS

 

 

**********

Projekt: życie to seria 9 odcinków filmowych, opowiadających o życiu człowieka językiem pisania projektów, językiem mądrego planowania. Na każdą niedzielę Wielkiego Postu oraz na Środę Popielcową przygotowaliśmy jeden 7-minutowy odcinek - będzie to niekonwencjonalna droga wideo-refleksji, prowadząca aż do Zmartwychwstania Pańskiego.

 

Czym jest życie? Co to znaczy, że człowiek żyje? Można żyć i nie znać życia naprawdę. Jak ważne jest zastanowienie się nad własnym istnieniem dowodzi czas Wielkiego Postu, który ma swój określony początek i koniec, który przede wszystkim ma cel… tak jak życie każdego, jednego człowieka.


Na każdą niedzielę Wielkiego Postu oraz na Środę Popielcową przygotowaliśmy jeden 7-minutowy odcinek - będzie to niekonwencjonalna droga wideo-refleksji, prowadząca aż do Zmartwychwstania Pańskiego.


 

Może warto uwierzyć, że życie jest warte tego, aby je przeżyć?
Zapraszamy na wielkopostne rozmyślania nad Projektem: życie.

 

Katolik.tv

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

0

Liczba głosów:

0

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook