Wielkopostne wyzwanie, które może zmienić twoje życie na lepsze

"Darek Malejonek, zanim poznał Boga, śpiewał piosenki nie związane z Bogiem, nie było w nich głębi i sensu; czuł się zagubiony. A jaka jest pieśń, którą ty śpiewasz?" - Paweł Sawiak SJ zaprasza do podjęcia wyzwania, które może sprawić, że ten Wielki Post zaowocuje najwspanialszą przeminą, jaką tylko możesz sobie wyobrazić.

 

Nic nas tak nie inspiruje, jak przeżycia innych ludzi. Nic też nie zapala naszej wiary tak, jak świadectwo osób, które spotkały żywego Boga - mówi Paweł Sawiak SJ.

 

Każdy z nas może być dla innych albo zapalnikiem, albo gaszącą wszystko gaśnicą. Jak jest w twoim przypadku? Mocni w Duchu zapraszają na rekolekcje pt. "Zapalnik". Dzięki nim poznasz poruszające świadectwa innych ludzi i dowiesz się, jakie wyciągnąć z nich wnioski. Nie zabraknie też wielkopostnych wyzwań.

 

Paweł Sawiak SJ opowiada o świadectwie z poprzedniego odcinka>>

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

2

Liczba głosów:

3

 

 

Komentarze użytkowników (1)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

krzysiekniepieklo 15:18:25 | 2019-04-13
Ta przypowieść o talentach, to jest właśnie o wierze. Wiara rośnie właśnie wtedy, kiedy sie nią dzielimy. Jak słucham kazań, to rzadko któryś ksiądz się swoją wiarą dzieli. Starają się tylko pouczać innych i błysnąć swoją mądrością, tworząc kolejne konfabulacje na tego, co powiedział Bóg. Nawet czasami lepiej od Boga wiedzą, co Bóg miał na myśli. A Bóg sam potrafi człowiekowi wytłumaczyć. Ludzie traktują Boga jak taką kłode z drewna. Można prosić, można dziękować, można się nawet zapytać ale nie można oczekiwać, że odpowie. Bóg odpowiada, tylko trzeba uwierzyć, że to jest możliwe. Trzeba byc w stanie łaski żeby usłyszeć i zrozumieć.

Oceń 2 1 odpowiedz

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?